gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jong Oranje krijgt pak slaag op Vijverberg

77a800bb42eedc503bb5d643bf6c9a88.jpg
Redactie REGIO8 |

“We begonnen slap, daarna hebben we het goed hersteld”, zegt SC Heerenveen-verdediger Denzel Dumfries. “Maar als je naar de uitslag kijkt is dat natuurlijk niet goed.” Ruim achtduizend toeschouwers zagen Jong België profiteren van de fouten van Jong Oranje. De mannen van bondscoach Art Langeler kwamen vroeg op achterstand. Vlak na rust lukte het nog wel om op 1-1 te komen, maar daarna werden ze gepakt door onze Zuiderburen. Debutant Arnaut Groeneveld zorgde voor het enige doelpunt voor Oranje. “Ik ben blij dat ik überhaupt mijn debuut heb gemaakt en mijn goal heb mee kunnen pakken”, aldus Groeneveld, die desondanks vooral baalt van de nederlaag. “Als je 1-4 verliest overheerst dat toch wel ja.”

Eerder dit seizoen scoorde Groeneveld ook al op de Vijverberg, maar toen voor NEC. De supporters van De Graafschap zullen dan ook blij zijn dat de aanvaller, door het programma van Jong Oranje, vrijdagavond niet in actie komt tegen de Doetinchemmers in het Goffertstadion. “Dat denk ik ook, want ik heb er hier al eentje gemaakt voor NEC”, stemt de debutant lachend in. Voor de Nijmegenaren is het een aderlating dat Groeneveld er vrijdagavond niet bij kan zijn, maar zelf maakt hij zich er niet druk om: “Als je het afweegt tegenover mijn debuut bij Jong Oranje en de kwalificatiewedstrijd, denk ik dat de jongens het me zeker niet kwalijk nemen.”

Vizier Jong Oranje op EK-kwalificatie
In september van dit jaar is de Vijverberg weer het decor van een wedstrijd van Jong Oranje. Dan komen de leeftijdsgenoten van Schotland op bezoek voor een EK-kwalificatiewedstrijd. Ondanks het verlies heeft verdediger Dumfries er vertrouwen in dat de volgende wedstrijd wel gewonnen gaat worden: “We gaan gewoon verder waar we mee bezig zijn en we weten wat ons doel is.” Het doel dat Jong Oranje voor ogen heeft is kwalificatie voor het EK onder de 21.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.

 inbeslaggenomen drugs.jpg

Tien arrestaties bij groot drugsonderzoek in Aalten en Bocholt

Bij een groot drugsonderzoek in de grensstreek zijn tien verdachten opgepakt, waarvan drie uit Aalten. Het gaat om een gezamenlijke actie van de politie in de Achterhoek-Oost en de Duitse politie in Noordrijn-Westfalen. Ook zijn drugs, geld en wapens in beslag genomen.

Schermafbeelding 2026-04-24 094657.png

Motorrijder komt met schrik vrij na botsing tegen boom in Zieuwent

Bij een eenzijdig ongeval op de Rouwhorsterdijk in Zieuwent is een motorrijder tegen een boom gebotst. De bestuurder van de tweewieler hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

GRAO210.png

De Graafschap O21 jaagt op beker met ervaringsdeskundige Siers: 'We hebben toen gestunt'

Waar het vlaggenschip van De Graafschap pas over anderhalve week gaat spelen om de prijzen, is dat voor het beloftenelftal zaterdag al het geval. De Onder21 van De Graafschap speelt dan op De Vijverberg tegen de generatiegenoten van Willem II de bekerfinale.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.