gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jeugdtrainer De Graafschap verkast naar AZ

de5f2fded599cff0fa050537e7997efe.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’Toen Paul Brandenburg mij benaderde met de vraag om voor AZ te komen werken, twijfelde ik echter geen moment. Een heel mooie kans’’, aldus de ambitieuze Franssen. ‘’Op mijn zestiende begon ik met het trainen en coachen van jeugd en in de loop van tijd heb ik mezelf aardig ontwikkeld. Ik ben bij De Graafschap coördinator van de middenbouw geworden en heb Onder 17 nu ruim twee jaar onder mijn hoede.’’ Bij AZ zal de trainer het elftal AZ Onder 15 onder zijn hoede nemen.

"Jammer dat Robert ons gaat verlaten, maar hij krijgt bij AZ een unieke kans om fulltime aan de slag te gaan in het voetbal. We zijn trots dat we een goede trainer afleveren", aldus hoofd opleidingen Dennis te Braak van De Graafschap op de clubwebsite.

Lees ook

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.