gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jeugdspelers tekenen bij De Graafschap

1daf9150ecae2f808a04adf0e1060ac1.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het zijn talentvolle spelers die we een kans willen geven en aan ons willen binden", aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. "Ze gaan aankomend seizoen volledig meetrainen bij de eerste selectie." Dinsdagmiddag tekenden de jeugdspelers Huntelaar en Vreman al een contract voor één seizoen bij De Graafschap, later deze zomer volgt ook Versteeg. De voetbalclub uit Doetinchem neemt een optie voor een extra contractjaar op in de verbintenissen.

Eerder dit jaar tekenden voormalig jeugdspelers Delano Burgzorg en Kyvon Leidsman ook al een contract bij De Graafschap. Burgzorg maakte aan het einde van vorig seizoen als invaller al regelmatig minuten in het eerste team.

Foto: De Graafschap

Lees ook

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.