Ulft, Netherlands

Italiaans bedrijf Raico gaat door als Kramp

De Italiaanse groothandel voor agrarische onderdelen Raico gaat voortaan door het leven als Kramp. De Varsseveldse onderneming had het Zuid-Europese bedrijf vorig jaar al overgenomen.
Regio8 | 18 maart 2019 11:28 | Aangepast op 18 maart 2019 11:28
“Met de overname van Raico afgelopen jaar hebben we onze positie in de Italiaanse markt versterkt”, aldus algemeen directeur Eddie Perdonk van Kramp. “De twee bedrijven zijn samengevoegd op één locatie en we gaan een magazijn met kantoren bouwen in de buurt van Reggio Emilia. Het worden van één bedrijf met één naam is een belangrijke stap in onze integratie.”

Kramp Groep, dat in 1951 werd opgericht, is inmiddels actief in 24 landen verspreid door Europa. Het afgelopen jaar werd een omzet gerealiseerd van 840 miljoen euro.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...