gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Invasie van trekkers bij derby in Oost Gelre

c7f17134334bbb38e85d6f2e630587f1.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben ook nog mensen die zich niet opgegeven hebben, maar toch willen komen", aldus Stefan Beerten, die in totaal veertig inschrijvingen heeft ontvangen voor de trekkertocht. Namens RKZVC is hij verantwoordelijk voor de optocht van trekkers naar het sportpark in Lichtenvoorde. Eigenlijk verwachtte hij meer dan zeventig deelnemers. "Maar de boeren zijn allemaal met het gras bezig", aldus Beerten. "Dus er zijn ook een hoop trekkers aan het werk die niet mee kunnen rijden."

Op Sportpark De Treffer wordt de rode loper uitgelegd met een speciale parkeerplaats voor de tientallen trekkers. Aan een voorspelling voor de wedstrijd durft Beerten zich niet te wagen: "Ik heb me alleen met de trekkers bezig gehouden." In totaal worden zaterdagavond rond de 4.000 supporters verwacht in Lichtenvoorde.

Derby én topper
De wedstrijd tussen RKZVC en Longa’30 is naast een derby een absolute kraker. De ploeg uit Zieuwent is momenteel koploper in de stand, maar de Lichtenvoordenaren volgen op slechts één punt afstand. Eerder dit seizoen eindigde het duel in Zieuwent in een 5-0 overwinning voor de thuisploeg.

Foto: REGIO8

Lees ook

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.