gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Invasie van trekkers bij derby in Oost Gelre

c7f17134334bbb38e85d6f2e630587f1.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben ook nog mensen die zich niet opgegeven hebben, maar toch willen komen", aldus Stefan Beerten, die in totaal veertig inschrijvingen heeft ontvangen voor de trekkertocht. Namens RKZVC is hij verantwoordelijk voor de optocht van trekkers naar het sportpark in Lichtenvoorde. Eigenlijk verwachtte hij meer dan zeventig deelnemers. "Maar de boeren zijn allemaal met het gras bezig", aldus Beerten. "Dus er zijn ook een hoop trekkers aan het werk die niet mee kunnen rijden."

Op Sportpark De Treffer wordt de rode loper uitgelegd met een speciale parkeerplaats voor de tientallen trekkers. Aan een voorspelling voor de wedstrijd durft Beerten zich niet te wagen: "Ik heb me alleen met de trekkers bezig gehouden." In totaal worden zaterdagavond rond de 4.000 supporters verwacht in Lichtenvoorde.

Derby én topper
De wedstrijd tussen RKZVC en Longa’30 is naast een derby een absolute kraker. De ploeg uit Zieuwent is momenteel koploper in de stand, maar de Lichtenvoordenaren volgen op slechts één punt afstand. Eerder dit seizoen eindigde het duel in Zieuwent in een 5-0 overwinning voor de thuisploeg.

Foto: REGIO8

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.