Ulft, Netherlands

Insluiper steelt spullen bij Antonia Terborg

Een insluiper heeft zichzelf maandag toegang verschaft tot zorgcentrum Antonia in Terborg. Daarbij zijn volgens zorgorganisatie Azora spullen van medewerkers gestolen.
Regio8 | 13 augustus 2021 10:43 | Aangepast op 13 augustus 2021 10:43
“Waar het mij om gaat, is dat deze persoon zich oneigenlijk heeft opgehouden op een plek waar kwetsbare cliënten verblijven”, zegt locatiemanager Wilma Ratering van Azora. De diefstal vindt ze vervelend, maar met name het veiligheidsgevoel van bewoners is voor haar van belang. “Zover wij het nu in kunnen schatten, hebben bewoners het niet meegekregen”, geeft de manager aan. “De medewerkers wel. Daar hebben we aandacht voor, het geeft natuurlijk een unheimisch gevoel.”

Ratering hoopt in samenwerking met de politie en met behulp van camerabeelden de insluiper te achterhalen. “Daarnaast analyseren we of we dingen anders hadden kunnen doen qua beveiliging”, zegt de locatiemanager. De politie geeft aan de zaak in onderzoek te hebben: “Daarnaast vragen we ook camerabeelden op en lezen we die beelden uit om eventueel nog meer informatie te krijgen.”

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Grote brand legt schuur in de as in Velswijk

Redactie REGIO8 | 11 dec 2025 15:09

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Tim Rondeel | Hidde Vinkenvleugel | 15 dec 2025 18:28

Lees ook

Brouwerij zoekt per ongeluk verkochte bierflesjes gevuld met water

De Hummelose brouwerij De Witte Buizerd is op zoek naar vier verkochte flesjes die uit eigen brouwer...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...

Bestuurder raakt gewond bij botsing met aanhanger in Rietmolen

Bij een botsing met een aanhanger in Rietmolen is dinsdagavond een bestuurder van een bus gewond ger...

Opvanglocaties komen er: Bronckhorst wijkt af van omgevingsplan

De gemeente Bronckhorst wijkt af van het omgevingsplan, voor de komst van twee asielopvangen in de g...

Montferland Halve Marathon met wereldtoppers aan de start

De kersverse Montferland Halve Marathon krijgt 18 januari ware wereldtoppers aan de start. Niemand m...