gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ina Leppink neemt afscheid van Montferland

50457a7b8d009c2f803fc7ed3063e6c2.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik heb nu alleen net gehoord dat we hier naar Mainfreight gaan", reageert de scheidend burgemeester verrast. "Ik ben hier natuurlijk vaker geweest in de afgelopen jaren, dus ik vind het wel heel erg leuk dat we hier naartoe gaan." Leppink-Schuitema stopt als burgemeester op 1 januari 2017. Ze kijkt daar met een positief gevoel naar uit. "Het is altijd een dubbel gevoel. Ik hoop heel erg dat ik het goed achterlaten, daar heb ik tenminste heel erg mijn best voor gedaan. Maar dan ga je weg en dat is niet zo leuk." Leppink-Schuitema geeft aan dat ze zich vooral gaat richten op haar familie.

Montferland heeft veel betekend voor de burgermoeder. "De warmte van de mensen. De samenwerking, zowel binnenshuis als buitenshuis. Er zijn natuurlijk ontzettend veel dingen om op te noemen, maar dan staan we er over een half uur nog." Volgens Leppink-Schuitema zal het Montferland in de toekomst ook zonder haar goed vergaan. "De logistieke ontwikkeling is natuurlijk gigantisch. Maar daar zijn onze collegeleden volop mee bezig. Ik heb daar alle vertrouwen in dat dat helemaal goed komt."

Foto: REGIO8

Lees ook

Grenscontroles Duitsland.jpeg

Nog geen gehoor vanuit Duitse ministerie na brandbrief grenscontroles

Vertragingen en ongelukken door de grenscontroles op de Duitse grens. Voor de gemeentes Montferland en Zevenaar en de stad Emmerich am Rhein was de maat vol. Zij sloegen de handen ineen en stuurden 10 maart een brandbrief aan het Duitse ministerie van binnenlandse zaken om aandacht te vragen voor de problemen die de grenscontroles op de A3 veroorzaken. Vijf weken later blijft het nog angstvallig stil vanuit Berlijn.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 21.06.32.jpeg

Scooterrijder gewond na eenzijdig ongeval Doetinchem

Een jongen op een scooter is dinsdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval aan de J. F. Kennedylaan in Doetinchem.

WhatsApp Image 2026-04-15 at 08.50.24.jpeg

Initiatiefnemers dienen conceptverzoek voor windpark bij Keppel-Eldrik in

Initiatiefnemers hebben een conceptverzoek ingediend bij het college van Bronckhorst voor een windpark met vier tot zes windmolens, bij Keppel-Eldrik. Het conceptverzoek is nog geen definitieve aanvraag, er moet nog worden onderzocht of het plan überhaupt haalbaar is.

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.