Ulft, Netherlands

Huntendwarspop gaat toch door na actie

Regio8 | 8 juni 2016 17:08 | Aangepast op 26 november 2021 19:24

"Het is vaak een hele kleine moeite om voor zulke mensen toch iets heel groots te kunnen doen met een klein gebaar", aldus initiatiefnemer DJ Rob Spijker over de reden waarom hij de crowdfunding heeft opgestart. "Zoiets is eerlijk gezegd vertederend, aardig, vriendelijk, geweldig", aldus de voorzitter van Huntendwarspop Gert Rebergen. "Het is geweldig dat je merkt dat er na vier jaar er kennelijk een hoop mensen zijn die Huntendwarspop een mooi initiatief vinden. Dat merk je pas op het moment dat je klem komt te zitten."

DJ's Rob Spijker en Balthazar van Puffelen gaven in hun programma's aandacht voor de actie, wat ervoor zorgde dat er al snel vele donaties binnen kwamen. "De actie is heel erg goed verlopen", aldus Spijker. "Er zijn er wel een paar op ingesprongen die substantiële bedragen inbrengen en die ook de achterban aanspreken. Maar zo gaan die dingen meestal. Het is meestal een kettingreactie, want helemaal alleen kun je het nooit natuurlijk."

Donaties
De 4000 euro komt grotendeels op conto van twee gulle gevers. Eugène te Wildt, eigenaar van Jobmax, doneerde 1000 euro. Te Wildt heeft zelf een zoon met een beperking, wat hem bewoog tot de grote donatie. Daarnaast zorgde Tattooclub Natural Born Sinners, vanaf 2015 verbonden aan Huntendwarspop, voor een bedrag van 2400 euro, wat de actie volbracht. Tot grote vreugde van Rebergen. "Het is echt geweldig. We moeten nu heel hard aan de slag, maar we zullen proberen zoveel mogelijk mensen met een beperking ervan te laten profiteren."

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

1700 kilo vuurwerk in beslag genomen bij grensovergang Beek

Bij de grensovergang nabij Babberich heeft de politie op 14 november drie mannen aangehouden die 170...

Rioolwaterzuivering Etten in de knel, waterschap waarschuwt

De rioolwaterzuivering in Etten staat op springen. Door de bouw van honderden nieuwe woningen én de ...

Nieuwe beurs in Wehl draait om toekomst van wonen in de Achterhoek

Zo’n 29 standhouders doen 21 en 22 november mee aan de Bouwen en Wonen beurs op het Bedrijvenpark A1...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

ANALYSE | Veiligheid voor vrouwen in de Achterhoek: erkenning, maar weinig resultaat

ANALYSE | Geen acute problemen, maar de veiligheid van vrouwen verdient meer aandacht. Zo staan de m...