gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hogenkamp wil verder met Fed Cup-team

aa90c0b47752f0d80c751b77b8c6e630.jpg
Redactie REGIO8 |
Hogenkamp haar 'finest hour' was op de zaterdagmiddag. Toen versloeg zij de nummer 17 van de wereld, en viervoudig Grand Slam-winnares, Svetlana Koeznetsova in een vier uur durende marathonpartij met 2-1 in sets. "De meest bizarre wedstrijd die ik ooit heb gespeeld", aldus de 23-jarige Doetinchemse. "De langste Fed-cup wedstrijd ooit was dat. Als je dan ook nog wint na een matchpoint tegen en na zo’n gevecht dan is dat echt super." Ze is blij met haar plaats in de recordboeken. "Als het niet lukt met meeste Grand Slam-titels, dan maar op deze manier." Teamlid Kiki Bertens tekende uiteindelijk voor de 3-0 overwinning door Koeznetsova zondagmiddag ook te verslaan.

In de halve finale speelt het Nederlandse Fed Cup-team uit tegen Frankrijk. "Het team wordt over maandje bekend gemaakt. Ik hoop dat we met dezelfde vier meiden de strijd aan kunnen gaan. We hebben echt een topweek gehad met z’n allen." Tot die tijd vertoeft de 23-jarige Doetinchemse voor tennistoernooien in Noord-Amerika. "Af en toe heb ik het zo slecht nog niet." De volgende ronde van de Fed Cup wordt in het weekend van 16 en 17 april gespeeld.

foto: Richel Hogenkamp

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.