gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hogenkamp wil verder met Fed Cup-team

aa90c0b47752f0d80c751b77b8c6e630.jpg
Redactie REGIO8 |
Hogenkamp haar 'finest hour' was op de zaterdagmiddag. Toen versloeg zij de nummer 17 van de wereld, en viervoudig Grand Slam-winnares, Svetlana Koeznetsova in een vier uur durende marathonpartij met 2-1 in sets. "De meest bizarre wedstrijd die ik ooit heb gespeeld", aldus de 23-jarige Doetinchemse. "De langste Fed-cup wedstrijd ooit was dat. Als je dan ook nog wint na een matchpoint tegen en na zo’n gevecht dan is dat echt super." Ze is blij met haar plaats in de recordboeken. "Als het niet lukt met meeste Grand Slam-titels, dan maar op deze manier." Teamlid Kiki Bertens tekende uiteindelijk voor de 3-0 overwinning door Koeznetsova zondagmiddag ook te verslaan.

In de halve finale speelt het Nederlandse Fed Cup-team uit tegen Frankrijk. "Het team wordt over maandje bekend gemaakt. Ik hoop dat we met dezelfde vier meiden de strijd aan kunnen gaan. We hebben echt een topweek gehad met z’n allen." Tot die tijd vertoeft de 23-jarige Doetinchemse voor tennistoernooien in Noord-Amerika. "Af en toe heb ik het zo slecht nog niet." De volgende ronde van de Fed Cup wordt in het weekend van 16 en 17 april gespeeld.

foto: Richel Hogenkamp

Lees ook

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.

DruRaad.jpg

Oude gemeenteraad moet stemmen of DRU-subsidie eerder overgemaakt wordt

Hoewel de uitslag van de verkiezingen al vastgesteld is en de raadsleden de nieuwe verhoudingen in de raad weten, vergadert de gemeenteraad van Oude IJsselstreek donderdag nog in oude samenstelling. Hét verkiezingsonderwerp staat weer op de agenda; het DRU Industriepark.

Informateurs.jpg

GBB schuift Ebbers en Oosterwijk naar voren als informateurs in Bronckhorst

De GBB heeft Dick Ebbers en Cees Oosterwijk voorgedragen als informateurs in de gemeente Bronckhorst. De partij wil daarmee vaart maken in de vorming van een nieuwe coalitie na de gemeenteraadsverkiezingen.