gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hogenkamp verwacht zware tweede ronde

dd3477fcde18e6d18dc08cc94cd40542.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ze heeft een goed jaar gehad tot nu toe", aldus Hogenkamp, zelf de nummer 105 van de wereldranglijst, over haar Belgische tegenstander. "Zowel in de WTA-toernooien als in de Fed Cup", weet de Doetinchemse. "Ik moet goed spelen om te winnen, maar dat is logisch op Roland Garros." De tweede ronde op het Franse grandslamtoernooi staat voor de 25-jarige tennisster in schril contrast met de start van 2017. "Als je gedwongen aan de kant moet staan, is dat heel vervelend", vertelt Hogenkamp over de polsblessure die haar ook een uitstapje met het Nederlands team kostte.

Na twee overwinningen op ITF-toernooien en de goede resultaten in Parijs, lijkt Hogenkamp de top-100 van de wereldranglijst te betreden. "In de periode dat ik getraind heb, hebben we hele goede stappen gezet", zegt de Doetinchemse over haar sterke rentree in het tenniscircuit. "Ik laat dit nu een aantal weken achter elkaar zien. Dat is voor mij het belangrijkste."

Foto: Richel Hogenkamp

Lees ook

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.