gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hits van Avicii klinken voort in Doetinchem

c0acc7ef368e21303ecc61cf788b0def.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik hoorde dat die jongen overleden was en dat hij heel geliefd is bij allerlei mensen", vertelt stadsbeiaardier Roel Smit. "Dus ik heb gekeken wat bekende nummers zijn en die heb ik bij elkaar verzameld." De Doetinchemse stadsbeiaardier speelt in totaal drie nummers. Eerst zal de bekende hit Wake Me Up te horen zijn, gevolgd door Hey Brother en Addicted To You. Voor Smit zelf was Avicii voor zijn dood een grote onbekende. "Ik kende hem niet, maar ik ga hem nu leren kennen", zegt de muzikant. "Als je je zelf niet regelmatig uitdaagt, dan wordt het leven heel saai."

De klanken van de Zweedse hits zijn vanaf 13.00 uur te horen in de stad. "Het kan wel zo zijn dat mensen spontaan beginnen te huilen", vertelt de stadsbeiaardier. "Het is wel serieus bedoeld. Ik heb begrepen dat heel veel mensen hier veel mee hebben dus ik vind het de moeite om daar iets mee te doen." De beiaardier heeft nog wel de nodige voorbereiding nodig voor morgen. "Ik moet er nog wel echt even naar kijken, maar het blijft wel in mijn repertoire, dus ik ga het vast vaker spelen."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-08 at 14.51.36.jpeg

Lamlendig De Graafschap verliest van effectief Vitesse

De Graafschap is er niet in geslaagd om voor het eerst in 41 jaar twee keer in één seizoen te winnen van Vitesse. Het werd zelfs een oorwassing in de Gelderse kraker op De Vijverberg: de Arnhemmers wonnen met liefst 1-4.

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.