gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Het Balrijk neemt afscheid, Bart Meijer nieuwe dj bij REGIO8

fc027839f991c6de9e2da12f2cc27e4e.jpg

Dj Bart Meijer is de opvolger van Balthazar van Puffelen in de middagprogrammering van radiozender REGIO8. Vanaf dinsdag heeft hij elke werkdag tussen 14.00 uur en 18.00 een eigen programma, maar vrijdag volgt eerst de allerlaatste uitzending van Het Balrijk.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op Goede Vrijdag, 29 maart, heeft dj Balthazar van Puffelen na veertig jaar de allerlaatste uitzending van het programma Het Balrijk. Die dag zullen allerlei bijzondere gasten uit het verleden acte de présence geven. Denk aan oud-collega’s vanuit REGIO8 en voorganger Optimaal FM, maar ook uit de Keizerstad FM- en Radio10-tijd van de Doetinchemse dj. Overigens is Balthazar nog wel voor andere programma’s te horen op REGIO8. Hij blijft betrokken bij Get A Grip (elke werkdag) en Okidoki Radio (maandagavond).

Vanaf dinsdag neemt Bart Meijer het middagprogramma op radiozender REGIO8 over. “Met een indrukwekkende achtergrond in presentatie en stemwerk, voegt hij een dynamiek toe aan het team van REGIO8”, laat directeur Peter Berendsen namens REGIO8 weten over de nieuwe dj. Meijer heeft jarenlange ervaring als programmamaker bij verschillende radiostations en als nieuwslezer op Omroep Gelderland.
0c8df0ff29d7815f4261f54032485c0f.jpg

Lees ook

STILL MONTFERLAND DEBAT0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Montferland gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Montferland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan in Gouden Handen in 's-Heerenberg. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de bestuurscultuur, woningbouw en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Montferland terug.

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

GoudenHanden

Lijsttrekkers Montferland donderdagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Met nog twee gemeenten te gaan, is donderdagavond Montferland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep in zaak baby Sem: patholoog en partner van verdachte worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.