gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Het Anker ambitieus met bouw nieuwe loods

Redactie REGIO8 |

"Eerder zaten we in een houten gebouwtje", weet Kees van Schriek, een van de 40 leden van RKV Het Anker. "Maar nu staat deze loods hier, dus er is zeker voortgang gemaakt. Waarschijnlijk krijgen we hier ook meer leden door." Die hoop spreekt voorzitter Elte-Jan Visser van de in 2012 gestarte vereniging ook uit. "We hebben wel de ambitie om uit te groeien naar een vereniging met tussen de 100 en 150 leden." Om die ambitie te onderstrepen roept de vereniging geïnteresseerden op om langs te komen voor een introductie in de roei- en kanosport.

Voorzitter Visser, die door de werkzaamheden aan de loods al maanden niet meer zelf het water op is geweest, verheugt zich op het eindresultaat. Aan de oever van de Oude IJssel zal RKV Het Anker veel gaan samenwerken met visvereniging De Brasem en rondvaartboot De Iesselganger. "Het leuke is dat we nu een cluster hebben aan watergebonden activiteiten." Oude IJsselstreek ondersteunt de bouw van de nieuwe loods met 120.000 euro. "Daarmee moeten we heel erg in onze handen knijpen", vindt Visser. "Dat we de kans hebben gekregen om dit met elkaar hier te realiseren."

Lees ook

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.