Ulft, Netherlands

Henk 'Kappertje' Overgoor (75) is overleden

Henk 'Kappertje' Overgoor is op 75-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van een besmetting met het coronavirus. De Gendringenaar maakte in de jaren ’60 en ’70 furore als linksback van De Graafschap.
Regio8 | 23 april 2020 16:39 | Aangepast op 23 april 2020 16:39
"Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies", zo laat voetbalclub De Graafschap weten in reactie op zijn overlijden. Als speler van De Graafschap maakte Overgoor in 1973 de allereerste promotie naar de eredivisie mee onder trainer Piet de Visser. Overgoor kwam tussen 1965 en 1980 bijna vierhonderd keer in actie voor de Doetinchemmers. Later was hij als supporter veelvuldig te vinden op de tribune van De Vijverberg.

Een van de meest memorabele momenten van Overgoor bij de Doetinchemmers vond plaats tijdens een 5-7 nederlaag tegen Feyenoord. Guus Hiddink redde het leven van de Gendrigenaar door een kauwgompje uit zijn keel te halen, waarbij het kunstgebit van Overgoor uit zijn mond viel.

Foto: Oldies DTC

Meest gelezen

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 18 nov 2025 21:19

Lees ook

Concreet plan voor ‘goedkoop’ zwembad Didam: ‘Exploitatie komt uit op nul’

Komt er dan toch een nieuw zwembad in Didam? Volgens Rob Mos van ‘zwembadpartij’ Helder wel. Er ligt...

Burgemeester Boumans na wederom een explosie: “Dit moet hard worden aangepakt”

In Doetinchem vinden de afgelopen tijd steeds vaker explosies plaats. Net als dinsdagavond bij een f...

Leerlingbouwplaats is na vijftien jaar terug van weggeweest in de Achterhoek

Voor het eerst in vijftien jaar kunnen leerlingen van het Graafschap College weer meedraaien op een ...

Doetinchemmer Thom van Campen nieuwe voorzitter Tweede Kamer

De in Doetinchem opgegroeide Thom van Campen (VVD) is dinsdagavond gekozen als nieuwe voorzitter van...

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

1700 kilo vuurwerk in beslag genomen bij grensovergang Beek

Bij de grensovergang nabij Babberich heeft de politie op 14 november drie mannen aangehouden die 170...