gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hayo Canter Cremers stopt als raadslid D66

18a140da2a0933cfcf094567561124e7.jpg
Redactie REGIO8 |
“Veranderingen binnen mijn gezin en werk nopen mij andere prioriteiten te stellen”, aldus raadslid Hayo Canter Cremers via zijn Facebook. “Ik bevind mij in de gelukkige omstandigheid dat binnen mijn fractie op dit moment meer dan voldoende kwaliteit aanwezig is. Ik draag mijn stokje dan ook met een gerust hart over aan de leden van mijn fractie.” Canter Cremers is niet bang voor onrust binnen zijn partij. “Ik heb er het volste vertrouwen in dat zij het dienen van de belangen van de inwoners en het uitdragen van het D66 gedachtegoed op meer dan voortreffelijke wijze zullen voortzetten.”

Het raadslid van D66 kijkt positief terug op zijn tijd binnen de gemeente. “Ik heb veel geleerd, onder andere over het openbaar bestuur, de politiek en het samenspel van fracties in een gemeenteraad”, concludeert Canter Cremers.

Foto: REGIO8

Lees ook

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.

80764b21-6553-4f21-a043-32127f9e2424.jpg

Het is de vraag of CDA in Berkelland overwinning kan belonen met coalitie

Het is de vraag of het CDA in Berkelland de klinkende verkiezingsoverwinning kan belonen met een robuuste coalitie, die de komende vier jaren de lijnen kan uitzetten. Tijdens de politieke avond van dinsdagavond was er alleen steun van PRO voor het CDA, waardoor Samen voor Berkelland (SvB), Samen D’ran, VVD en BBB aan het langste eind trokken.

ZZC'20 Zelhem4.jpg

Bronckhorst kiest voor terugvalscenario in schuifpuzzel Zelhem

De gemeente Bronckhorst wil de nieuwbouw van fusieschool Loo-Meene realiseren op de huidige locatie van CBS De Meene in Zelhem. Daarmee kiest het college voor de zogeheten terugvaloptie, nadat de voorkeurslocatie op veld acht van voetbalclub ZZC’20 niet haalbaar blijkt.

Grenscontroles Duitsland.jpeg

Nog geen gehoor vanuit Duitse ministerie na brandbrief grenscontroles

Vertragingen en ongelukken door de grenscontroles op de Duitse grens. Voor de gemeentes Montferland en Zevenaar en de stad Emmerich am Rhein was de maat vol. Zij sloegen de handen ineen en stuurden 10 maart een brandbrief aan het Duitse ministerie van binnenlandse zaken om aandacht te vragen voor de problemen die de grenscontroles op de A3 veroorzaken. Vijf weken later blijft het nog angstvallig stil vanuit Berlijn.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 21.06.32.jpeg

Scooterrijder gewond na eenzijdig ongeval Doetinchem

Een jongen op een scooter is dinsdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval aan de J. F. Kennedylaan in Doetinchem.

WhatsApp Image 2026-04-15 at 08.50.24.jpeg

Initiatiefnemers dienen conceptverzoek voor windpark bij Keppel-Eldrik in

Initiatiefnemers hebben een conceptverzoek ingediend bij het college van Bronckhorst voor een windpark met vier tot zes windmolens, bij Keppel-Eldrik. Het conceptverzoek is nog geen definitieve aanvraag, er moet nog worden onderzocht of het plan überhaupt haalbaar is.