gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Harreveld en jeugdopvang schudden hand

9001746b3aba1ccb0d7993875c495a4d.jpg
Redactie REGIO8 |
"Voor de overeenkomst was er veel sprake van wanbegrip", aldus Peter Houweling. Hij is locatiemanager bij Horizon Jeugdzorg en Onderwijs. In de jeugdopvang in Harreveld zitten zo’n 120 jongeren in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. "Horizon luisterde weinig naar de omgeving." Engelien Kolkman, voorzitter van Dorpsbelangen Harreveld is het daarmee eens. "Als de buurt klachten had over overlast werd daar weinig mee gedaan. Dan ging er een melding naar Horizon, maar konden ze er niks mee doen. Dat is nu serieus opgepakt."

De gemeente Oost-Gelre, de politie, Horizon en Dorpsbelangen Harreveld ondertekenden het zogenaamde ‘actiepuntenplan’. Houweling is enthousiast over de ondertekening: "Ik zie de overeenkomst als een bevestiging waar we de afgelopen maanden mee bezig zijn geweest. Het is een beetje geven en nemen, maar als er wat gedoe met elkaar is, reageer dan en blijf vooral op ‘speaking terms’."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.