gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Tenbergen onderscheiden in Zevenaar

c066eb0a1854bd990cca18c8c2a32e3a.jpg
Redactie REGIO8 |
"Al op jonge leeftijd is de heer Tenbergen in zijn toenmalige woonplaats Groenlo betrokken geraakt bij de kleindierensport", zo laat de gemeente Zevenaar weten. "Hij heeft dit bij zijn komst naar de gemeente Zevenaar met veel liefde en toewijding voortgezet. Al meer dan vijfentwintig jaar behartigt hij inmiddels met bovenmatige inzet de belangen van de Kleindierensport in de gemeente Zevenaar en omstreken." Sinds 1991 is de inmiddels 58-jarige Tenbergen lid van de KPV. Vanaf 1992 tot nu is hij secretaris van deze vereniging.

"Hij heeft in zijn functie als secretaris ook andere taken opgepakt, zoals tien jaar geleden met de uitbraak van de vogelgriep in Nederland", aldus Zevenaar. "Tenbergen heeft er binnen de vereniging voor gezorgd dat de door de overheid uitgevaardigde maatregelen op correcte en veilige wijze werden uitgevoerd. Op deze manier kon de besmetting in de gemeente voorkomen worden. Verder neemt hij het voortouw bij tal van andere activiteiten binnen de vereniging. Zo is hij eindredacteur en schrijver van artikelen van het clubblad en de duizendpoot achter de schermen bij de jaarlijkse Jong Dierendag."
Foto: REGIO8

Lees ook

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.