gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Tenbergen onderscheiden in Zevenaar

Redactie REGIO8 |
"Al op jonge leeftijd is de heer Tenbergen in zijn toenmalige woonplaats Groenlo betrokken geraakt bij de kleindierensport", zo laat de gemeente Zevenaar weten. "Hij heeft dit bij zijn komst naar de gemeente Zevenaar met veel liefde en toewijding voortgezet. Al meer dan vijfentwintig jaar behartigt hij inmiddels met bovenmatige inzet de belangen van de Kleindierensport in de gemeente Zevenaar en omstreken." Sinds 1991 is de inmiddels 58-jarige Tenbergen lid van de KPV. Vanaf 1992 tot nu is hij secretaris van deze vereniging.

"Hij heeft in zijn functie als secretaris ook andere taken opgepakt, zoals tien jaar geleden met de uitbraak van de vogelgriep in Nederland", aldus Zevenaar. "Tenbergen heeft er binnen de vereniging voor gezorgd dat de door de overheid uitgevaardigde maatregelen op correcte en veilige wijze werden uitgevoerd. Op deze manier kon de besmetting in de gemeente voorkomen worden. Verder neemt hij het voortouw bij tal van andere activiteiten binnen de vereniging. Zo is hij eindredacteur en schrijver van artikelen van het clubblad en de duizendpoot achter de schermen bij de jaarlijkse Jong Dierendag."
Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.