Ulft, Netherlands

Hakenkruizen gespoten op flatgebouwen in Doetinchem

Drie flatgebouwen in Doetinchem zijn in de nacht van zaterdag op zondag bespoten, onder meer met meerdere hakenkruizen. Ook zijn door onbekende daders meerdere andere teksten geplaatst.
Redactie REGIO8 | 18 december 2022 18:00 | Aangepast op 18 december 2022 18:00
De vernielingen zijn gepleegd bij drie van de zes flats aan de Leerinkstraat. Op twee deuren naar de kelderboxen onder één flatgebouw, zijn twee hakenrkuizen gespoten. Ook hebben de onbekende daders met graffiti op muren, op een ondergrondse container en in een trappenhuis gespoten.

Volgens de politie gebeurde het tussen zaterdagavond 23.00 uur en zondagochtend 06.00 uur. Er is inmiddels een onderzoek opgestart, getuigen worden gevraagd om zich te melden.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...

Brand in tuin Doetinchem snel geblust

In een achtertuin aan de Kloosstraat in Doetinchem is woensdagmiddag brand uitgebroken. Rond 15.00 u...