Ulft, Netherlands

Grote verkeerscontrole op snelheid op A18

De politie voert woensdagmiddag een grote verkeerscontrole uit op de A18. De controle is specifiek gericht op (te hoge) snelheid.
Regio8 | 3 april 2019 15:22 | Aangepast op 3 april 2019 15:22
De politie Oost-Nederland is woensdag een zogeheten Speedmarathon gestart. Van 00.00 tot 24.00 uur worden er snelheidscontroles gehouden. Weggebruikers zullen op verschillende manieren gecontroleerd worden. Snelheidsovertreders die met behulp van een lasergun of videoauto worden betrapt, zullen direct staande worden gehouden. Bestuurders die door een radarauto worden gesnapt krijgen de boete thuis opgestuurd.

Het is volgens de politie de bedoeling dat door deze acties de verkeersveiligheid wordt vergroot. Bij één op de drie dodelijke verkeersongelukken speelt volgens hen een te hoge snelheid een doorslaggevende rol. De actie vindt plaats in het kader van de Europese week van de veiligheid, dat wordt georganiseerd door Tispol. Tispol is een breed internationaal Europees netwerk van verkeersspecialisten van de politie.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...