Ulft, Netherlands

Grote parkeerplaatsen bij stad Doetinchem in juli afgesloten

Drie grote parkeerplaatsen in Doetinchem worden in de maand juli beurtelings voor vijf dagen afgesloten. Het gaat om de Varkensweide, de Amphiongarage en de Catharinagarage nabij het stadscentrum.
Jasper Hazelaar | 13 juni 2023 16:32 | Aangepast op 13 juni 2023 16:32
Tijdens de afsluiting worden de slagbomen en de betaalautomaten op de locaties vervangen, deze zijn volgens de gemeente verouderd. “De nieuwe apparatuur zorgt ook voor meer gebruiksgemak bij de bezoekers”, meldt de gemeente Doetinchem over de vervanging. “Zo werken de slagbomen met kentekenherkenning, kunt u ook met een pinpas of mobiel apparaat betalen bij de zuil van de slagboom en kunt u na de update ook betalen met een parkeerapp.”

Het eerste parkeerterrein dat dichtgaat is de Varkensweide, vanaf maandag 3 tot en met vrijdag 7 juli. Daarna volgen de twee parkeergarages. Vergunninghouders worden tijdens de afsluiting verwezen naar een andere parkeerplaats. In de weekenden zijn de parkeerterreinen wel gewoon geopend.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Doetinchemse burgemeester wil start Tour de France naar de grensstreek halen

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem wil samen met de Duitse collega’s in de grensregio de Tour ...

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans spraken er aan het begin en aan ...

Eerste oranjefans staan in de vroege ochtend al aan de route van Koningsdag Doetinchem

De zon is nog amper op maar de allereerste oranjefans melden zich al langs de route van Koningsdag i...

De Graafschap speelt tóch in het oranje-wit op de (kleine) Vijverberg

De Graafschap in het oranje-witte Koningsdagshirt en niet in het blauw-wit op eigen Vijverberg? Voo...

ORANJEKOORTS | Doetinchem nu écht klaar voor Koningsdag #8

De Oranjekoorts stijgt in de Achterhoek! Ter voorbereiding op Koningsdag in Doetinchem komt REGIO8 m...