gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grote namen op het 38e Terborg Toernooi

b257746fcc777327cab76d71c41aedee.jpg
Redactie REGIO8 |

"Er zijn twee ongelijke poules ontstaan", zegt toernooidirecteur Rob Gudden in reactie op de loting. "De Van Egmond Groep is echt de poule des doods." De Graafschap onder 19 treft in die poule leeftijdsgenoten van Manchester United, Flamengo (Brazilië) en Ajax Cape Town (Zuid-Afrika). "Veelal onbekenden voor ons vanuit verschillende continenten", vertelt trainer Rogier Meijer van De Graafschap, die in de Engelse topclub een droomtegenstander ziet: "United was wel de favoriet van de spelers, dus dat is mooi."

In de andere poule treffen Atlético Mineiro (Brazilië), AZ, Club Brugge (België) en de Attram De Visser Soccer Academy (Ghana) elkaar. Directeur Gudden is tevreden: "We willen allemaal wel een topploeg uit Spanje en uit Italië, maar dat is niet realistisch. Wij zijn een toernooi waarbij het fundament gastgezinnen een belangrijke rol vervuld. Wij kunnen niet acht ploegen hebben die we in hotels moeten zetten."

Het Terborg Toernooi vindt dit jaar plaats op 26, 27 en 28 mei.

Foto: REGIO8

Lees ook

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.

De Belevenis0.jpg

Geen lichtjesfestijn 'De Belevenis' in Engbergen dit jaar

Voorlopig komt er geen nieuwe editie van De Belevenis in Gendringen. De organisatie laat via een bericht op Facebook weten dat er in 2026 geen editie van de lichtjesroute plaatsvindt in natuurgebied Engbergen. Het is echter niet zo dat de stekker uit het evenement is getrokken.

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.

Matjes0.jpg

Tapijttegels lokken reptielen in Gorssel: onderzoek voor realisatie woningbouw

Langs de bosrand en de akker in de hoek van de Kozakkenweg en de Elfuursweg in Gorssel liggen opvallende tapijttegels. Dat is geen afval, maar ze vormen een belangrijk hulpmiddel om beschermde reptielen op te sporen. Er staat informatie bij. In het gebied Gorssel-Noordoost, verrijzen de komende jaren tot 250 woningen, waarvoor momenteel uitgebreid natuuronderzoek wordt gedaan.

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.