Ulft, Nederland
Terug

Grote namen op het 38e Terborg Toernooi

b257746fcc777327cab76d71c41aedee.jpg
Redactie REGIO8 |

"Er zijn twee ongelijke poules ontstaan", zegt toernooidirecteur Rob Gudden in reactie op de loting. "De Van Egmond Groep is echt de poule des doods." De Graafschap onder 19 treft in die poule leeftijdsgenoten van Manchester United, Flamengo (Brazilië) en Ajax Cape Town (Zuid-Afrika). "Veelal onbekenden voor ons vanuit verschillende continenten", vertelt trainer Rogier Meijer van De Graafschap, die in de Engelse topclub een droomtegenstander ziet: "United was wel de favoriet van de spelers, dus dat is mooi."

In de andere poule treffen Atlético Mineiro (Brazilië), AZ, Club Brugge (België) en de Attram De Visser Soccer Academy (Ghana) elkaar. Directeur Gudden is tevreden: "We willen allemaal wel een topploeg uit Spanje en uit Italië, maar dat is niet realistisch. Wij zijn een toernooi waarbij het fundament gastgezinnen een belangrijke rol vervuld. Wij kunnen niet acht ploegen hebben die we in hotels moeten zetten."

Het Terborg Toernooi vindt dit jaar plaats op 26, 27 en 28 mei.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.

CEV21012026-4.jpg

Orion wint eerste halve finale: topduel tegen Fenerbahce bijna uitverkocht

De mannen van Orion Stars hebben donderdagavond in Groningen een flinke stap gezet om de landelijke bekerfinale te halen. De Achterhoekers wonnen met 1-3 van Lycurgus, de return spelen ze op carnavalszondag in eigen huis.