Ulft, Netherlands

Grote brand in fietsenzaak in Winterswijk

Regio8 | 15 februari 2017 08:58 | Aangepast op 15 februari 2017 08:58
Een grote brand is ontstaan in de werkplaats van de Winterswijkse fietsenzaak. Omdat het pand in een drukke winkelstraat is gesitueerd, heeft de politie de volledige straat afgesloten voor verkeer. Burgemeester Thijs van Beem is ter plaatse gegaan om poolshoogte te nemen.

De bewoners van de woning boven de winkel waren ten tijde van de brand niet thuis. Wel heeft de woning veel rookschade opgenomen. De brand is onder controle. Het team brandonderzoek is bezig met een onderzoek naar de oorzaak van de brand.

De brandweer in Duitsland was in eerste instantie opgeroepen in verband met de grootte van de brand, maar deze hoefde uiteindelijk niet ter plaatse gekomen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...