gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groot drugslab gevonden in loods Terborg

e19655241a5b00863d0a0ace9835f652.jpg
Redactie REGIO8 |

Het synthetische drugslab dat is aangetroffen aan de IJsselweg in Terborg noemt de politie 'uitzonderlijk groot'. Er zijn diverse goederen in beslag genomen voor het onderzoek. Gezien de omvang van het drugslab gaat de ontmanteling nog enkele dagen duren. Het gaat om grote hoeveelheden materiaal en grondstoffen die worden veiliggesteld en worden vernietigd.

De Landelijke Faciliteit Ondersteuning Ontmantelen (LFO-team) is ter plaatse gekomen. Dit team wordt ingeschakeld als chemische stoffen een bedreiging voor de omgeving vormen, bijvoorbeeld bij het produceren van synthetische drugs zoals XTC of amfetamine. Welke drugs er in het pand aangetroffen zijn is niet duidelijk.

Vijf aanwezige personen zijn in het pand aangehouden door het arrestatieteam, omstreeks 9.00 uur. Zij werden in witte overalls en geblinddoekt afgevoerd. Later op de dag werden bij onder meer een bedrijfspand nog drie personen aangehouden. In deze woning werd ook een hennepkwekerij gevonden door de politie, die bestond uit ongeveer 400 planten.

In totaal zijn er zeven mannen en een vrouw aangehouden. Ze zijn de leeftijd van 28 tot 56 jaar en afkomstig uit onder meer Arnhem, Doetinchem en Gennep. De politie verwacht nog enige tijd nodig te hebben om onderzoek te doen in het bedrijfspand en wil verder geen informatie verstrekken.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.