gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grieperig De Graafschap wil resultaat in Kuip

a1f6163e9a7d88401b37e6c76211b3e5.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik had vanochtend Henk (De Jong, red.) nog even aan de lijn, maar die klinkt niet goed”, zegt assistent-trainer Sandor van der Heide. Naast de trainer, Tutuarima en Vet zijn ook Lars Nieuwpoort en Stef Nijland geveld door het griepvirus. Het viertal is niet inzetbaar in Rotterdam. “Of we nou alles fit hebben of we missen er een paar, Feyenoord-uit is voor niemand een makkelijke horde”, aldus Van der Heide, die weet dat De Graafschap twee wijzigingen moet aanbrengen in de basis. “Frank Olijve is terug van een blessure, die staat te trappelen, en Ruben Ligeon maakt zijn debuut. Dat zijn jongens die er heel veel zin in hebben, dus veel slechter zullen we niet op worden.”

De Graafschap wist eerder dit seizoen op De Vijverberg te winnen van Feyenoord en gaat ook in Rotterdam voor een resultaat. “Ik denk niet dat wij in een fase zitten dat we ons gaan ingraven en loeren op een counter”, vervolgt Van der Heide. “Zo hebben we de punten nu ook niet gepakt en die weg zijn we ook niet ingeslagen. Dat gaan we in De Kuip dus ook niet doen.” Ligeon, die voor zijn debuut in de basis staat, vult aan: “We kunnen punten pakken, dus we zullen er opklappen. Na negentig minuten zien we hoe het ervoor staat.”

Ligeon debuteert in basis
De ziekte van Tutuarima biedt ruimte voor het basisdebuut van Ligeon. Dat hij zijn eerste minuten in een De Graafschap-shirt maakt in Rotterdam is voor de geboren Amsterdammer niet extra bijzonder. “Daar hebben we het eigenlijk niet over gehad”, zegt de van PEC Zwolle gehuurde verdediger. “Maar in De Kuip spelen is altijd mooi.” De positie van Vet wordt ingenomen door Olijve, die terugkeert van een blessure.

Opstelling: Jurjus; Owusu, Straalman, Vd Pavert, Ligeon; Olijve, Matusiwa, El Jebli; Narsingh, Benschop, Burgzorg.

Foto: REGIO8

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.