gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gratis kaart voor SCC-houders De Graafschap

91d2aba1bd3da4f064f002490da86f8f.jpg
Redactie REGIO8 |
"Om de wrange smaak van deze stille wedstrijd, en uiteraard ook die van 22 mei die dit allemaal heeft veroorzaakt, voorgoed naar de vergetelheid te verdringen, wil De Graafschap van de eerstkomende thuiswedstrijd na Helmond Sport een extra sprankelende Boerenbruiloft maken", zo laat de Doetinchemse voetbalclub weten. De gratis toegangskaart gelden voor de wedstrijd tegen Fortuna Sittard op 4 november. Supporters kunnen per e-mail informatie verwachten over de gratis kaart.

"De thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard op 4 november moet een wedstrijd worden waar De Graafschap aan heel Nederland weer laat zien waar de club écht voor staat", aldus De Graafschap. "Een volle Vijverberg, sfeer op de tribunes en het mooiste en beste publiek van het land. Om dit voor elkaar te krijgen moeten allereerst alle seizoenkaarthouders zelf natuurlijk aanwezig zijn op 4 november, en zich op een positieve manier laten horen. Maar daarmee zijn we er nog niet. We roepen alle Superboeren daarom ook op om hier gebruik van te maken en een vriend, broer of buurman uit te nodigen om mee te komen."

Optimaal FM zendt De Graafschap-Helmond Sport uit
De Graafschap heeft daarnaast nog de mogelijkheid onderzocht om de wedstrijd tegen Helmond Sport op de parkeerplaats naast De Vijverberg op een groot scherm uit te zenden. "Helaas is na uitvoerige inventarisatie gebleken dat, met name om organisatorische en financiële redenen, dit niet haalbaar is", aldus De Graafschap. Optimaal FM is wel bij de wedstrijd aanwezig en zal de wedstrijd live uitzenden. Het programma op de radio start vrijdagavond 21 oktober om 19:00 uur.

Foto: REGIO8

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.