Ulft, Netherlands

Goedlachse libero Bleeker vertrekt na dit seizoen bij volleyballers Orion

Foto: REGIO8
Mats Bleeker vertrekt aan het einde van dit seizoen bij de volleyballers van Active Living Orion. De 25-jarige libero keert terug bij zijn oude liefde, mede-eredivisionist Prima Donna Kaas Huizen.
Jasper Hazelaar | 9 februari 2024 10:43 | Aangepast op 9 februari 2024 10:43
Bleeker is bezig aan zijn derde seizoen bij de Doetinchemse volleyballers. De komende weken hoopt de ploeg nog eremetaal te veroveren in de beker en in de competitie, maar dat zullen voor de libero de laatste wedstrijden in het groen, of het oranje, zijn. Orion nam Bleeker in 2021 over van Taurus, waar hij zes seizoenen voor speelde. Daarvoor kwam hij uit voor Prima Donna Kaas Huizen, voor die club maakte hij op veertienjarige leeftijd zijn debuut in de eerste divisie.

“Het is mooi om te zien dat tijdens mijn afwezigheid de vereniging heeft doorgebouwd en zich nog steeds ontwikkelt op het hoogste niveau”, zegt Bleeker in reactie op zijn terugkeer. Hij hoopt met de ploeg een concurrent van Orion te worden: “Het eerste doel voor komend seizoen is het bestormen van de top vier. Ik hoop met mijn ervaring een bijdrage te leveren aan het team.”

Lees ook

Na opnieuw een storing werkt de helft van de fonteintjes in Doetinchem weer

Ze deden het weer even, toen weer niet, inmiddels weer wel, maar toch niet helemaal. De fonteintjes ...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...

Aanpak van binnenstad Doetinchem begint met 'kijkoperatie' Hamburgerstraat

De binnenstad van Doetinchem gaat de komende tijd flink op de schop. De gemeente werkt aan de uitvoe...

Verwarde man in Doetinchem van straat gehaald door politie

Hulpdiensten hebben zaterdagavond een verwarde man op de Bilderdijkstraat benaderd en uiteindelijk o...

Doetinchem blijft worstelen met daklozenprobleem: 'De groei lijkt aanzienlijk'

Zoals de laatste tijd vaker het geval was in de gemeenteraad van Doetinchem, ging het ook donderdaga...

Van kattencafé tot Pokémon-winkel: Nog vijftien kanshebbers op gratis winkel in Doetinchem

Van een schminkwinkel tot aan een gespecialiseerde Pokémon-winkel: de kanshebbende winkelideeën voor...