gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gewonde na frontale aanrijding in Borculo

612fb91aff1c5862ed0a8a8c11d7424c.jpg
Redactie REGIO8 |
De automobiliste kwam vanuit Borculo en reed in de richting van Groenlo. Een tegenligger wilde linksaf de Beltrumseweg in slaan, maar zag daarbij de 53-jarige vrouw over het hoofd. De tegenliggende automobilist ging nog in de ankers, maar door de gladheid kon een botsing niet meer voorkomen worden. Omdat de vrouw niet meer zelfstandig het voertuig kon verlaten moest de brandweer te pas komen. De hulpdienst verwijderde het portier door middel van knipwerk, waarop ze de vrouw uit de auto konden krijgen. De vrouw is met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd.

Door de knipwerkzaamheden om de vrouw uit het voertuig te krijgen, werd de weg gedeeltelijk afgezet. Het verkeer ondervond hier tijdelijk behoorlijke hinder aan.

Foto: REGIO8

Lees ook

133835a0788373bcf175f86cfec3522c.jpg

De Graafschap hakt knopen door over aflopende contracten binnen selectie

De Graafschap heeft in aanloop naar het einde van het seizoen duidelijkheid gegeven over meerdere aflopende contracten binnen de selectie. Van vijf spelers zijn de opties gelicht, twee vertrekken en over één speler is nog geen definitief besluit genomen.

WhatsApp Image 2026-03-26 at 08.34.27.jpeg

Kop-staartbotsing Hengelo, geen gewonden

Twee bestuursters zijn donderdagochtend tegen 08.15 uur met elkaar in botsing gekomen op de Velhoekseweg in Hengelo. Niemand raakte gewond.

WhatsApp Image 2026-03-26 at 07.39.22.jpeg

Fietser aangereden door automobilist in buitengebied van Hengelo

Een automobilist en fietser zijn donderdagochtend hard op elkaar gebotst in het buitengebied van Hengelo. Ondanks de harde klap hoeft de fietser niet mee naar het ziekenhuis.

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

Richard Berenschot wederom informateur Oude IJsselstreek

Net als vier jaar geleden is de Winterswijkse Richard Berenschot informateur in de gemeente Oude IJsselstreek. De reden dat hij de klus in de gemeente weer mag klaren is volgens grootste partij Lokaal Belang (zeven zetels) het goede resultaat van de vorige keer.

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.