gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geplaagd De Graafschap ontvangt Jong PSV

dd1c9cafe12a22e2ff232a7de35316e5.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het gaat in ieder geval om de punten", aldus trainer Henk de Jong, die niet tevreden is over de resultaten van de laatste weken. "We zitten iets moeilijker in het voetbal, maar als we de punten hier thuis houden zou ik heel blij zijn." In het duel tegen Cambuur Leeuwarden was De Graafschap niet bij machte om de tegenstander onder hoge druk te zitten. Tegen Jong PSV blijft dat het doel. "We moeten er gewoon volle bak op, zoals je tegen elke Jong-ploeg moet doen", vindt verdediger Bart Straalman. "Het zijn vaak jonge jongens, dus we moeten ze pakken op het fysieke voordeel dat we misschien hebben."

De storm die de regio teisterde, zorgde dat de selectie donderdag maar een dik half uur kon trainen op de velden van DZC’68. "De pylonen blijven niet staan en de ballen waaiden weg, gewoon heel lastig", zo legt verdediger Bart Straalman de situatie uit. Door de slechte resultaten van de laatste weken is De Graafschap inmiddels gezakt naar de achtste plaats. "We hebben goede wedstrijden gehad, maar ook hele slechte", zo schetst Straalman de wisselvallige vorm. "Maar alles staat nog dicht bij elkaar, dus alles is nog mogelijk."

Veel afwezigen bij De Graafschap

De Graafschap mist in het thuisduel tegen Jong PSV in ieder geval Elvio van Overbeek (meniscus), Anthony van den Hurk (knie) en Tim Receveur (hamstring) door blessures. Daarnaast is aanvoerder Sven Nieuwpoort geschorst na zijn rode kaart in de slotfase tegen Cambuur. "Dat is wel een aderlating", beaamt De Jong, die zijn opstelling niet prijs wilde geven. "Maar we hebben nog genoeg over."

Vermoedelijke opstelling:
Bednarek; Abena, Straalman, L. Nieuwpoort, Driver; Tutuarima, Olijve, Diemers; Van Mieghem, Ars, El Jebli.

Foto: REGIO8

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.