gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geplaagd De Graafschap ontvangt Jong PSV

dd1c9cafe12a22e2ff232a7de35316e5.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het gaat in ieder geval om de punten", aldus trainer Henk de Jong, die niet tevreden is over de resultaten van de laatste weken. "We zitten iets moeilijker in het voetbal, maar als we de punten hier thuis houden zou ik heel blij zijn." In het duel tegen Cambuur Leeuwarden was De Graafschap niet bij machte om de tegenstander onder hoge druk te zitten. Tegen Jong PSV blijft dat het doel. "We moeten er gewoon volle bak op, zoals je tegen elke Jong-ploeg moet doen", vindt verdediger Bart Straalman. "Het zijn vaak jonge jongens, dus we moeten ze pakken op het fysieke voordeel dat we misschien hebben."

De storm die de regio teisterde, zorgde dat de selectie donderdag maar een dik half uur kon trainen op de velden van DZC’68. "De pylonen blijven niet staan en de ballen waaiden weg, gewoon heel lastig", zo legt verdediger Bart Straalman de situatie uit. Door de slechte resultaten van de laatste weken is De Graafschap inmiddels gezakt naar de achtste plaats. "We hebben goede wedstrijden gehad, maar ook hele slechte", zo schetst Straalman de wisselvallige vorm. "Maar alles staat nog dicht bij elkaar, dus alles is nog mogelijk."

Veel afwezigen bij De Graafschap

De Graafschap mist in het thuisduel tegen Jong PSV in ieder geval Elvio van Overbeek (meniscus), Anthony van den Hurk (knie) en Tim Receveur (hamstring) door blessures. Daarnaast is aanvoerder Sven Nieuwpoort geschorst na zijn rode kaart in de slotfase tegen Cambuur. "Dat is wel een aderlating", beaamt De Jong, die zijn opstelling niet prijs wilde geven. "Maar we hebben nog genoeg over."

Vermoedelijke opstelling:
Bednarek; Abena, Straalman, L. Nieuwpoort, Driver; Tutuarima, Olijve, Diemers; Van Mieghem, Ars, El Jebli.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.

PFAS in water.png

Zwemverbod De Betteld blijft en PFAS-adviezen houden stand

Het blijft verboden om te zwemmen in recreatieplas De Betteld in Zelhem. Door een verontreiniging van PFAS is het water betreden te gevaarlijk. De plas is afgesloten van de Oosterwijkse Vloed en de Baakse Beek. De hoeveelheid PFAS is volgens de gemeente op die twee locaties stabiel. Hoe lang het verbod nog geldt, is niet bekend.