Ulft, Netherlands

Gemeentehuis dicht vanwege coronagerucht

Het gemeentehuis in Oost Gelre blijft donderdag de hele dag gesloten. Reden is een mogelijke coronabesmetting in het pand in Lichtenvoorde.
Regio8 | 2 april 2020 11:28 | Aangepast op 2 april 2020 11:28
Volgens de gemeente moet de locatie vanwege de mogelijke besmetting worden schoongemaakt. Hoewel dit inmiddels is gebeurd, blijft het gebouw de rest van de dag gesloten. Eventuele afspraken die ingepland stonden, worden afgezegd.

Tot maandag kende Oost Gelre volgens het RIVM elf inwoners met een bevestigde coronabesmetting. Dinsdag werd daarnaast bekend dat twee inwoners van de gemeente zijn overleden aan de gevolgen van een besmetting.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...