gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geld voor onderzoek naar sportboulevard

710aa188d71ef8ac54b201dc83eb75bf.jpg
Redactie REGIO8 |
De gemeenteraad van Oost Gelre heeft 25.000 euro beschikbaar gesteld voor een extern onderzoek naar de haalbaarheid van een sportboulevard in de gemeente. Dat is dinsdagavond tijdens de raadsvergadering besloten.

‘’De verenigingen en de gemeente hebben veel expertise in huis om te inventariseren wat de (on)mogelijkheden voor een multifunctionele sportaccommodatie in Lichtenvoorde zijn. Maar op enkele gebieden ontbreekt de expertise’’, aldus de gemeente. ‘’Daarvoor kunnen we nu kennis en kunde van buiten halen. In het onderzoek wordt ook ingegaan op de diverse belangen in de omgeving.’’

Zeven sportverenigingen sloegen in januari de handen in een voor een gezamenlijke locatie. In samenwerking met de gemeente willen ze een sportboulevard realiseren. Het gaat om Stichting Exploitatie Meekenesch (het zwembad), Fietscrossclub Lichtenvoorde (FCCL), Tennisvereniging LTC de Kei, Wielerclub WTC de Keitrappers, de ijsbaanvereniging, de hardloopvereniging Lopersgroep ’90 en Zwem- en waterpolovereniging z.p.c. Livo.

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.