Ulft, Netherlands

Gefrustreerd De Graafschap verliest van MVV

Regio8 | 9 december 2016 22:35 | Aangepast op 9 december 2016 22:35

Met de nieuwe trainer Henk de Jong als toeschouwer op de tribune kreeg MVV in de gelijkopgaande eerste helft een klein kwartier voor rust een discutabele strafschop mee. Doelman Filip Bednarek vloerde volgens scheidsrechter Jeroen Manschot aanvaller Dyon Gijzen. Bednarek kreeg daarvoor de gele kaart en kon niet voorkomen dat Thomas Verheydt vanaf de stip scoorde: 1-0.

In de tweede helft was De Graafschap beter dan MVV maar miste het de scherpte voor het doel. Met name Youssef El Jebli, die in een vrije rol speelde, had het geluk niet aan zijn zijde en zag meerdere malen doelman Bo Geens in de weg staan. In de slotfase ontstond een vreemde situatie toen na een tweede gele kaart voor Nathaniel Will er een opstootje ontstond. Interim-trainer Jan Oosterhuis werd naar de kant gestuurd omdat hij de vierde official een duw gaf. In de blessuretijd besliste Kelechi Nwakali uit een counter de wedstrijd door de 2-0 te maken.

Door deze nederlaag blijft De Graafschap zestiende in de Jupiler League. Volgende week komt Almere City naar Doetinchem in de laatste wedstrijd voor de winterstop.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

Bart Sollman | 9 nov 2025 09:30

Lees ook

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval op Wildenborchseweg in Vorden

Op de Wildenborchseweg in het buitengebied van Vorden heeft zaterdagavond een eenzijdig verkeersonge...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...

Zwarte Cross verrast: geen online tickets, maar ouderwets in de rij

De Zwarte Cross is vrijdag voor even teruggegaan naar vroeger. Bij Café De Tol verkocht de organisat...

Op de elfde van de elfde is Sint Maarten in Duitsland een groots kinderfeest

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is het feest van Sint Maarte...

TenneT presenteert forse investeringsplannen: extra transformator in Langerak

Landelijk netbeheerder TenneT heeft zijn investeringsplannen voor de komende vijftien jaar gepresent...

Van onbekenden tot vrienden: Chris en Hussein over Buddy to Buddy Lochem

Sinds april is de gemeente Lochem gestart met een project dat nieuwkomers die hun land moesten verla...