gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geert Stevering is op één na beste autogarage

5d690b6d5dd0b0983295f532d3e5519a.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het was heel gezellig", vertelt Geert Stevering over de avond. Hij benadrukt dat het bedrijf de eerste plaats niet verloren heeft, maar bekijkt de runner-up positie positief. "Als je kijkt dat je van 3300 BOVAG-leden (waarvan er ruim duizend meededen aan de verkiezing, red.), waar tien man overblijven en je daaruit weer wordt uitgekozen voor de laatste drie, dan denk ik dat we de tweede prijs echt wel gewonnen hebben." Dat levert naast de titel volgens de eigenaar ook zelfreflectie op. "Wat het verder oplevert is dat je toch naar je bedrijf gaat kijken, en gaat kijken wat de verbeterpunten zijn."

Volgens Stevering was de jury over meerdere punten zeer tevreden. "Dat je heel erg klantvriendelijk bezig zijn, de ligging van ons bedrijf, en dat we echt ver in de toekomst aan het kijken zijn, daar zijn we heel erg mee bezig." Desondanks weet de Ulftenaar met welke kritiekpunt hij aan de slag moet. "Toch nog meer met social media aan de gang, dat is toch wel de toekomst. Daar zijn we wel mee bezig, maar kan nog beter." Trots zijn ze bij Stevering desalniettemin, en de uitverkiezing werd naderhand uitbundig gevierd. "Volgens mij hebben wij de lampen uitgedaan", zegt Stevering glunderend. "We hebben er een echt Achterhoeks feestje van gemaakt."

Foto: REGIO8

Lees ook

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).

LEV Isseldoks (16).JPG

LEV voelt zich thuis aan het water in Doetinchem: 'Eindelijk is de Oude IJssel echt betrokken'

Na jaren op een toplocatie in de binnenstad van Doetinchem heeft restaurant LEV de stap gezet naar een nieuwe plek aan de Oude IJssel, in de wijk Iseldoks. Een opvallende verhuizing, aangezien de oude locatie lag aan een drukke looproute richting het centrum. Toch bleek de stap minder spannend dan vooraf gedacht, mede door het nieuwe gebied rondom de Oude IJssel.