Ulft, Nederland
Terug

Geen winnaar bij slordige degradatiekraker

5bc3e3f011fa0644a5e5bb06934a2410.jpg
Redactie REGIO8 |
Na een sfeeractie en vuurwerk was de eerste mogelijkheid in de wedstrijd voor De Graafschap. Aanvaller Vincent Vermeij schoot vanaf de rand van de zestien op doel, maar doelman Harm Zeinstra stond voor Cambuur in de weg. De eerste echte kans van De Graafschap was wel raak. Vermeij kopte een vrije trap van Andrew Driver binnen: 1-0. Iets meer dan vijf minuten later was het al 1-1. Calvin Mac-Intosch kopte een voorzet achter doelman Hidde Jurjus.

In de tweede helft was Cambuur de ploeg met de grip en maakte het De Graafschap lastig, zonder echt grote kansen te creëren. Invaller Kevin van Veen zette de bezoekers uit Leeuwarden op 1-2, de aanvaller schoot een vrije trap op de rand van het strafschopgebied raak. Een kwartier voor tijd bracht Ted van de Pavert De Graafschap uit de kluts terug in de wedstrijd: 2-2. In de slotfase ging De Graafschap nog op zoek naar drie punten, maar tot een doelpunt kwamen de Superboeren niet meer.

Door dit gelijkspel blijft De Graafschap zeventiende in de Eredivisie, met één punt voor hekkensluiter Cambuur. Er zijn nog vijf speelrondes in de Eredivisie.

Lees ook

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.