Ulft, Netherlands

Geen gewonden bij aanrijding met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een aanrijding met drie voertuigen in Doetinchem zijn woensdagmiddag geen gewonden gevallen. Wel liepen meerdere auto's flinke schade op.
Redactie REGIO8 | 4 januari 2023 14:17 | Aangepast op 4 januari 2023 14:17
Het ongeval gebeurde rond 13.45 uur op de Normandiëstraat. Een bestuurder van een busje wilde vanuit de Caenstraat oversteken naar de Lorenzlaan, maar zag een auto van rechts over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. Door de klap kwam de personenauto op de andere weghelft terecht. Een automobilist die vanaf de Zelhemseweg aan kwam rijden kon niet op tijd remmen en botste ook op het voertuig.

Twee van de drie voertuigen moesten worden afgesleept vanwege ernstige blikschade. De politie heeft het overige verkeer enige tijd langs de locatie van het ongeluk geleid.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Doetinchem|112Achterhoek|

Lees ook

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Jonge onderneemster Liz-Anne ziet Park of Dutch Dreams uitbloeien tot hotspot

Een horecazaak op 21-jarige leeftijd openen, op een gloednieuwe plek naast de binnenstad van Doetinc...

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een motorrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De politie is...

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Europabrug in Doetinchem deels afgesloten vanwege opknapbeurt

De Europabrug, gelegen op de Europaweg in Doetinchem, wordt een week lang onder handen genomen. De b...

Nieuwe eigenaar voor 'MediaMarkt-complex' en parkeergarage Doetinchem

Het voormalige MediaMarkt-pand en de parkeergarage aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinche...