Ulft, Netherlands

Fietsster overleden na aanrijding met vrachtwagen in Doetinchem

Een veertig jarige vrouw uit Doetinchem is donderdagochtend om het leven gekomen na een aanrijding met een vrachtwagen in Doetinchem. De rotonde waar het ongeval gebeurde is tijdelijk afgesloten.
Redactie REGIO8 | 27 juli 2023 11:32 | Aangepast op 27 juli 2023 11:32
Het ongeval gebeurde rond 07.15 uur op de rotonde tussen de Havenstraat en de Bedrijvenweg. Zowel de fietsster als de vrachtwagen reden over de Bedrijvenweg in de richting van de stad toen ze tegelijkertijd de rotonde op reden. De fietsster reed over het fietspad en had voorrang moeten krijgen, maar de vrachtwagenchauffeur zag haar over het hoofd bij het afslaan met de aanrijding tot gevolg.

De vrouw is ter plaatse overleden aan haar verwondingen. Er was een traumahelikopter onderweg maar deze is geannuleerd. De weg is volledig afgesloten, hoelang dit duurt is nog niet bekend. De Verkeersongevallenanalyse is begonnen met een onderzoek. De chauffeur is meegenomen naar het bureau om een verklaring af te leggen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Europabrug in Doetinchem deels afgesloten vanwege opknapbeurt

De Europabrug, gelegen op de Europaweg in Doetinchem, wordt een week lang onder handen genomen. De b...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Nieuwe eigenaar voor 'MediaMarkt-complex' en parkeergarage Doetinchem

Het voormalige MediaMarkt-pand en de parkeergarage aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinche...

Stadsboerin Doetinchem en Laborijn hopen op verbinding door internationale lunch

Verbinden door een bijzondere lunch met gerechten uit verschillende landen. Stadsboerin Doetinchem e...

Tunnel Winnipegstraat in Doetinchem blijft voor voetgangers

De tunnel tussen de Winnipegstraat en de Dichterseweg in Doetinchem blijft een voetgangerstunnel. Di...