Ulft, Netherlands

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagmiddag aangereden in Doetinchem. De vrouw is met onder meer een hersenschudding naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 30 augustus 2023 13:47 | Aangepast op 30 augustus 2023 13:47
Het ongeval gebeurde rond 12.00 uur op de kruising van Sicco Manholtsweg met de Auroraweg in Doetinchem. De fietsster wilde op de oversteekplaats de weg oversteken toen het misging. Een automobiliste die in de richting van Dichteren reed zag haar te laat en kon een aanrijding niet voorkomen. De fietsster raakte gewond en is met onder meer een hersenschudding naar het ziekenhuis vervoerd.

De automobiliste, die haar kind van school wilde halen, was erg geschrokken van het ongeval en is door de politie in haar eigen auto thuisgebracht. Het voorwiel van de fiets is door het ongeval krom, de politie heeft de tweewieler thuis afgezet. Het overige verkeer werd langs het ongeval geleid.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Wandelaars ondanks regen aan de start van negentiende Achterhoekse Wandeldagen

Al vroeg op de woensdagochtend maakten wandelaars uit heel het land zich op het Simonsplein klaar om...

Doetinchemse hockeyers kijken naar de toekomst met spiksplinternieuwe innovatief hockeyveld

De Doetinchemse hockeyclub DHC is de trotse eigenaar van een spiksplinternieuw dry hockeyveld. In sa...

Doetinchemse ouderen dansen mee op de Balkon Beweegdag

Woonzorgcentrum Waterrijk, Dichtershof en Wijkcentrum de Zonneboom in Doetinchem waren woensdag het ...

Een jaar zonder huurkosten dankzij winactie voor startende ondernemers in Doetinchem

Een onderneming beginnen en het eerste jaar geen cent betalen aan onder andere huurkosten, een start...

Vervuilde PFAS-grond uit Doetinchem gebruikt voor huizen: ‘Daar kun je acht tot tien woningen mee bouwen’

Van vieze PFAS-kleigrond uit Doetinchem naar schone bakstenen: een mogelijke oplossing voor het grot...