Ulft, Netherlands

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagmiddag aangereden in Doetinchem. De vrouw is met onder meer een hersenschudding naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 30 augustus 2023 13:47 | Aangepast op 30 augustus 2023 13:47
Het ongeval gebeurde rond 12.00 uur op de kruising van Sicco Manholtsweg met de Auroraweg in Doetinchem. De fietsster wilde op de oversteekplaats de weg oversteken toen het misging. Een automobiliste die in de richting van Dichteren reed zag haar te laat en kon een aanrijding niet voorkomen. De fietsster raakte gewond en is met onder meer een hersenschudding naar het ziekenhuis vervoerd.

De automobiliste, die haar kind van school wilde halen, was erg geschrokken van het ongeval en is door de politie in haar eigen auto thuisgebracht. Het voorwiel van de fiets is door het ongeval krom, de politie heeft de tweewieler thuis afgezet. Het overige verkeer werd langs het ongeval geleid.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...

Slang ontsnapt in Doetinchem: 'Het is een onschuldig diertje'

In Doetinchem is sinds woensdagavond een slang vermist. Het gaat om een python van ongeveer een mete...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...