Ulft, Netherlands

Fietsers botsen frontaal op elkaar op fietspad in Doetinchem

Twee fietsers zijn maandagmiddag op elkaar gebotst in Doetinchem. Een ambulance kwam ter plaatse, maar geen van de betrokkenen hoefde mee naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 30 januari 2023 14:47 | Aangepast op 30 januari 2023 14:47
Het ongeval gebeurde rond 13.30 uur op het fietspad langs de Energieweg. De fietsers waren in tegengestelde richting onderweg over het pad richting woonwijk De Huet toen ze door onbekende oorzaak tegen elkaar botsten. Ze gingen vervolgens allebei onderuit.

De betrokkenen zijn nagekeken door toegesneld ambulancepersoneel, maar niemand hoefde maar naar het ziekenhuis. Een van de fietsers kon haar weg vervolgen, de ander is door de politie thuis afgezet.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Doetinchem|112Achterhoek|Politie|

Lees ook

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...