Ulft, Netherlands

Fietser zit vast in spaken van voorwiel in Doetinchem

Een fietser is vrijdagochtend in Doetinchem met zijn voet vast komen te zitten in de spaken van zijn voorwiel. De brandweer heeft het voorwiel kapot geknipt om de jongen te bevrijden.
Redactie REGIO8 | 23 september 2022 10:32 | Aangepast op 23 september 2022 10:32
Het ongeval gebeurde rond 09.30 uur op de Europaweg ter hoogte van de Auroraweg. De fietser was samen met een fietsster onderweg naar de sportvelden, toen hij vast kwam te zitten in de spaken van zijn fiets. De brandweer is ter plaatse gekomen om de jongen uit zijn fiets te bevrijden. Hij heeft door het ongeval pijn aan zijn voet.

De fietser is gecontroleerd door de ambulance. Hij heeft geen letsel en kon weer op zijn eigen benen staan. De jongen is opgehaald en de fiets is daarbij ook meegenomen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl


Lees meer over:

Doetinchem|Ongeval|

Lees ook

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...