Ulft, Netherlands

Fietser raakt ernstig gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een fietser is donderdagavond ernstig gewond geraakt na een val met zijn fiets. In eerste instantie werd er ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd geannuleerd.
Redactie REGIO8 | 23 december 2022 09:30 | Aangepast op 23 december 2022 09:30
Het ongeval gebeurde rond 22.00 uur op de Dichterseweg. De fietser kwam door een onbekende oorzaak ten val. Hierbij raakte hij zwaargewond en verloor veel bloed. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze bleek niet nodig te zijn. De persoon is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

De fiets van het slachtoffer is door de ter plaatse gekomen politieagent bij een van de omwonenden gestald. De omwonenden hebben op de plaats van het ongeval het bloed verwijderd en de weg weer schoon gemaakt.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Hardlopers in kerstkleding bij Santarun in Doetinchem: “Mooi begin van de kerst”

De binnenstad van Doetinchem stond zaterdagavond volledig in het teken van kerst. Meer dan tweehonde...

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Paskerk in Doetinchem straalt door kaarslicht tijdens populaire Gulden Mis

In aanloop naar kerstavond is woensdag de Gulden Mis gehouden in de Onze Lieve Vrouwe ten Hemelopnem...