Ulft, Netherlands

Fietser gewond na aanrijding met automobiliste, laagstaande zon speelt rol

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een automobiliste heeft dinsdagmiddag twee fietsers over het hoofd gezien in Silvolde, met een aanrijding tot gevolg. Een van de fietsers moet mee naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 25 november 2025 14:54 | Aangepast op 25 november 2025 14:54
De hulpdiensten kregen rond 14.00 uur de melding binnen. De bestuurster reed vanaf de Rabelingstraat richting de Berkenlaan in Silvolde, toen zij een fietspad naderde. De twee fietsers werden over het hoofd gezien, waardoor een van de fietsers door de auto werd geraakt. De fietser moet na controle van het ambulancepersoneel mee naar het ziekenhuis.

De politie ziet de laagstaande zon als mogelijke oorzaak. Het verkeer op de Rabelingstraat ondervindt hinder door de aanrijding.

Lees meer over:

112-Achterhoek|

Lees ook

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Bestuurder botst op geparkeerde bus in Lichtenvoorde

Een automobilist is maandagochtend op een geparkeerde bus gebotst in Lichtenvoorde. De bestuurder is...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Woonboerderij met rieten dak in Ruurlo volledig verwoest door brand

Een woonboerderij aan de Kaaldijk in Ruurlo is zondagavond rond 20.00 uur volledig in vlammen opgega...

Geluk bij een ongeluk in Haarlo; auto komt bijna schadeloos uit de sloot

Een bestuurder heeft donderdagavond geluk bij zijn ongeluk in Haarlo gehad. Hij belandde in een drog...