Ulft, Netherlands

Fietser (59) alsnog overleden na ongeval in Doetinchem

De 59-jarige fietser die eind januari werd aangereden op een parkeerplaats in Doetinchem is overleden. Dat laat een woordvoerder van de politie woensdag weten.
Redactie REGIO8 | 8 februari 2023 14:31 | Aangepast op 8 februari 2023 14:31
Het ongeval gebeurde dinsdagavond 31 januari op een parkeerplaats aan de Havenstraat. Door onbekende oorzaak kwam de man uit Gaanderen op zijn elektrische fiets in botsing met een automobiliste. De fietser ging onderuit, klapte met zijn hoofd op de voorruit en eindigde op de weg.

De fietser werd per traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis in Nijmegen, maar is nu alsnog om het leven gekomen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Hardlopers in kerstkleding bij Santarun in Doetinchem: “Mooi begin van de kerst”

De binnenstad van Doetinchem stond zaterdagavond volledig in het teken van kerst. Meer dan tweehonde...

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Paskerk in Doetinchem straalt door kaarslicht tijdens populaire Gulden Mis

In aanloop naar kerstavond is woensdag de Gulden Mis gehouden in de Onze Lieve Vrouwe ten Hemelopnem...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...