Ulft, Nederland
Terug

Feyenoord geeft Grol clinic voor verjaardag

4408ca374d1ae404675574ee3ef64f44.jpg
Redactie REGIO8 |

“Wij hebben een hele goede band met Feyenoord door middel van het Marveld-toernooi”, vertelt Patrick Pos, een van de leden van de jubileumcommissie. “Zij hebben aangegeven dat ze dit willen aanbieden als cadeau voor Grol 100 jaar, daar moet je dan gebruik van maken.” Voormalig Feyenoord-publiekslieveling Mike Obiku ging maar wat graag met de Groenlose talenten aan de gang. “Wij geven overal in het land clinics, want jonge talenten als deze zijn natuurlijk de toekomst”, aldus de Nigeriaanse oud-aanvaller. “Misschien gaat er eentje in de toekomst wel bij Feyenoord voetballen, wie weet.”

De clinic is een van de laatste activiteiten in een week vol festiviteiten. Dinsdag, op de daadwerkelijke verjaardag van de voetbalclub, organiseerde SV Grol een herdenkingsmoment voor alle leden die zijn heengegaan. Later in de week volgden nog een jubileumreceptie en een feestavond bij City Lido. “Eigenlijk is de hele week an sich een hoogtepunt”, vindt Pos. “Het zijn allemaal mooie activiteiten geweest die op hun manier bijgedragen hebben aan een prachtige herinnering.” Zondag wordt de jubileumweek afgesloten met een speciale herdenkingsdienst.

Samenwerking als toekomst
Gevraagd naar toekomstdromen voor de voetbalvereniging wijst voorzitter Hans Scheinck naar het uitbreiden van samenwerking. Naast samenwerkingen met Longa’30 (G-voetbal) en VIOS Beltrum (vrouwenvoetbal), moet met name het partnership met Grolse Boys in een stroomversnelling komen. Die club viert dit jaar haar zeventigjarig jubileum: “Dit is wel het goede moment om te kijken of we in ieder geval in Groenlo tot één club kunnen komen”, aldus de voorzitter. “Daarna bouwen we dat verder uit met clubs in de regio.”

Foto: REGIO8

Lees ook

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.

VanKeukentafelNaarKieslijst1.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Sjaak sr., Geerdy en Sjaak jr. Böhmer in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft het succes, daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze serie trappen we af met een bijzondere samenstelling: vader Sjaak sr. én moeder Geerdy staan samen met zoon Sjaak Böhmer jr. op de kieslijst voor Lokaal Belang Montferland.

Schermafbeelding 2026-02-26 100344.png

Motorrijdster komt ten val bij aanrijding in Zelhem

Een motorrijdster is op de kruising van de Stikkenweg met de Doetinchemseweg in Zelhem woensdagavond ten val gekomen na een aanrijding met een personenauto. De bestuurder van de auto zag bij het afslaan de motorrijdster over het hoofd.

WhatsApp Image 2026-02-26 at 11.46.19.jpeg

Harde botsing scooter bij Loerbeek: geen gewonden

Bij een ongeval in Loerbeek is donderdagochtend een scooterrijder hard tegen een paal gebotst. Het slachtoffer is niet gewond geraakt, wel kan zijn scooter als verloren worden beschouwd.