Ulft, Netherlands

Feyenoord geeft Grol clinic voor verjaardag

Regio8 | 22 september 2018 17:08 | Aangepast op 22 september 2018 17:08

“Wij hebben een hele goede band met Feyenoord door middel van het Marveld-toernooi”, vertelt Patrick Pos, een van de leden van de jubileumcommissie. “Zij hebben aangegeven dat ze dit willen aanbieden als cadeau voor Grol 100 jaar, daar moet je dan gebruik van maken.” Voormalig Feyenoord-publiekslieveling Mike Obiku ging maar wat graag met de Groenlose talenten aan de gang. “Wij geven overal in het land clinics, want jonge talenten als deze zijn natuurlijk de toekomst”, aldus de Nigeriaanse oud-aanvaller. “Misschien gaat er eentje in de toekomst wel bij Feyenoord voetballen, wie weet.”

De clinic is een van de laatste activiteiten in een week vol festiviteiten. Dinsdag, op de daadwerkelijke verjaardag van de voetbalclub, organiseerde SV Grol een herdenkingsmoment voor alle leden die zijn heengegaan. Later in de week volgden nog een jubileumreceptie en een feestavond bij City Lido. “Eigenlijk is de hele week an sich een hoogtepunt”, vindt Pos. “Het zijn allemaal mooie activiteiten geweest die op hun manier bijgedragen hebben aan een prachtige herinnering.” Zondag wordt de jubileumweek afgesloten met een speciale herdenkingsdienst.

Samenwerking als toekomst
Gevraagd naar toekomstdromen voor de voetbalvereniging wijst voorzitter Hans Scheinck naar het uitbreiden van samenwerking. Naast samenwerkingen met Longa’30 (G-voetbal) en VIOS Beltrum (vrouwenvoetbal), moet met name het partnership met Grolse Boys in een stroomversnelling komen. Die club viert dit jaar haar zeventigjarig jubileum: “Dit is wel het goede moment om te kijken of we in ieder geval in Groenlo tot één club kunnen komen”, aldus de voorzitter. “Daarna bouwen we dat verder uit met clubs in de regio.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Bouke Winters krijgt geen antwoord op schriftelijke vragen: ‘Voelt ondemocratisch’

Raadslid Bouke Winters van Samen voor Berkelland heeft voor de raadsvergadering over de gemeentelijk...

D66 wil naast vakantiewoningen ook permanente bewoning bij de Meren Borculo

Woningbouw wordt ook in Berkelland een belangrijk thema voor de verkiezingen, daar zijn alle partije...

Coffeeshop in Doetinchem mag weer open na explosie

De coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem, waar eind oktober een flinke explosie plaatsvond, mag z...

NS over krakers in oud museum Doetinchem: ‘We ondernemen stappen om ze aan te pakken’

Het gebied rond station Doetinchem kampt al langere tijd met overlast. Hoewel de situatie volgens be...

Zo wordt er op straat gekeken naar het reddingsplan voor DRU Industriepark

Het DRU Industriepark en het besluit om nog één keer een helpende hand te bieden is het onderwerp va...

Kettingbotsing door loslopende hond op Europaweg in Lievelde

Bij een kettingbotsing op de Europaweg nabij Lievelde zijn dinsdagmiddag drie voertuigen flink besch...