gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Feestelijke avond voor De Graafschap na zege

448c9167b581de0c6030ec91c530904b.jpg
Redactie REGIO8 |

Voorafgaand aan de wedstrijd was er een gigantisch spandoek van de Brigata Tifosi ter ere van hun vijftienjarig jubileum. In de beginfase leken de Doetinchemmers daarvan onder de indruk, want Excelsior domineerde. Al na twee minuten schoot Ryan Koolwijk een vrije trap op de lat en met name Marcus Edwards, die Elias Már Omarsson de kans gunde, verzuimde de Rotterdammers op voorsprong te zetten. Uit het niets kwam De Graafschap na 25 minuten spelen op voorsprong. Na goed doorzetten van Leeroy Owusu kon Frank Olijve de vrijstaande Daryl van Mieghem vinden, die raak schoot. Vlak voor rust kwam Excelsior toch op gelijke hoogte, nadat Omarsson geklungel in de defensie afstrafte.

Na rust liet invaller Furdjel Narsingh zich zien. De aanvaller trok naar binnen en schoof na 50 minuten de 2-1 binnen. De Graafschap leefde daarna op en na een voorzet van Narsingh kopte Youssef El Jebli vijf minuten later de 3-1 tegen de touwen. Voor Excelsior werd de avond nog pijnlijker, toen Jurgen Mattheij zijn tweede gele kaart en dus rood kreeg. De Graafschap speelde daarna een goede wedstrijd. Na goed doorjagen en vervolgens een pegel van Van Mieghem, kon Fabian Serrarens de rebound (4-1) binnenkoppen. In de slotfase kopte Bart Straalman nog op de paal.

Door deze overwinning verlaat De Graafschap voorlopig de degradatiezone en staat het met tien punten uit tien duels boven de streep. Dinsdag spelen de Superboeren een thuisduel tegen PEC Zwolle in de beker.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.