Ulft, Netherlands

FC Twente-speelster is eerste nieuwkomer voor De Graafschap Vrouwen

Foto: De Graafschap media
Bibi van Engen is de eerste nieuwkomer in de selectie van De Graafschap Vrouwen voor komend seizoen. De achttienjarige Doetinchemse middenvelder komt over van FC Twente, waar ze een vaste waarde was in het beloftenteam.
Jasper Hazelaar | 8 april 2024 13:54 | Aangepast op 8 april 2024 13:54
“Het voelt voor mij écht als thuiskomen, als Doetinchemse”, laat Van Engen weten in reactie op haar overstap. “Ik kan niet wachten om samen met De Graafschap onze dromen werkelijkheid te laten worden!” De Graafschap Vrouwen debuteert na de zomer in de eerste divisie van het vrouwenvoetbal, nadat er vorige maand groen licht kwam van voetbalbond KNVB. De ploeg hoopt zo snel mogelijk promotie af te dwingen naar het hoogste niveau.

Het vastleggen van Van Engen moet helpen bij die ambitie. “We zien in Bibi een controlerende middenvelder die, ondanks haar leeftijd, al flink wat ervaring opgedaan heeft als vaste waarde bij Jong FC Twente”, zegt algemeen manager Hilde Gerritsen van De Graafschap Vrouwen. “Ook als persoon heeft ze kwaliteiten die ons als team verder zullen brengen. Ze maakte op jonge leeftijd de stap van DZC’68 naar FC Twente en we zijn blij dat Bibi nu ‘thuiskomt’.”

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...

Geen gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een ongeval waarbij meerdere automobilisten betrokken waren in Doetinchem, zijn dinsdagavond gee...

De Graafschap houdt 21-jarige jeugdspeler Eijken bij de club met tweejarig profcontract

De Graafschap heeft de 21-jarige Denzel Eijken weten vast te leggen. Hij komt momenteel uit voor de ...

Twee gewonden bij steekpartij ISK-school in Doetinchem, beide partijen aangehouden

Op een brug nabij de ISK-school in Doetinchem zijn twee personen gewond geraakt en aangehouden. Een ...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...