gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fans op bezoek bij weerboer Gerrit Vossers

a306d972b817e222ae1a2b5c445ab417.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik snap niet dat het zo ver heeft kunnen komen", zegt de altijd even nuchtere weerboer Gerrit Vossers. Drie jaar geleden werd de weerman plotsklaps een bekende Nederlander door zijn weerbericht. Vossers genoot tijdens zijn weerpraot opzichtig van de passerende tractoren. De beelden werden meer dan honderdduizend keer bekeken op het internet. "Dit is dan misschien wel het resultaat", aldus Vossers. "Het was even minder, maar nu is het weer helemaal poah. Ik sta er nog perplex van."

Op de boerderij van Vossers in het buitengebied van Silvolde is het zaterdagmiddag een drukte van belang. Liefhebbers drukken elkaar aan de kant om een glimp op te vangen van zowel de weerboer als de tientallen tractoren en landbouwapparaten die geëtaleerd staan. Weerboer Vossers blijft echter bij zijn eigen favoriete John Deere 6320. "Ik ben ook al dertig jaar met de vrouw", aldus Vossers. "Dat vind ik ook nog steeds de mooiste, dus met de tractor zal dat ook wel zo blijven."

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

VVD bij coalitie Oude IJsselstreek, onderhandeling met Dorp en Plattelandbeweging geklapt op azc

De huidige coalitie in Oude IJsselstreek kan doorgaan, maar in een gewijzigde samenstelling. Lokaal Belang, PvdA-GroenLinks en CDA behouden hun meerderheid dankzij toetreding van de VVD (in totaal 14 zetels). De grote winnaar van de verkiezingen, de Dorp en Plattelandbeweging (DePB), blijft voorlopig aan de zijlijn staan.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.