Ulft, Netherlands

Extra concert van Normaal in Openluchttheater Lochem

De Achterhoekse rockers van Normaal geven volgend jaar mei een extra show in het Openluchttheather in Lochem. De eerder aangekondigde concerten zijn uitverkocht, daarom komt er op dinsdag 7 mei een extra mogelijkheid om de band te zien.
Tim Rondeel | 21 november 2023 10:34 | Aangepast op 21 november 2023 10:34
"Goed nieuws!", zo kondigt Bennie Jolink de extra show in Lochem aan. De band keert in mei driemaal terug op de locatie waar het 49 jaar geleden op Hemelvaartsdag in 1975 begon voor Normaal. Nu keert Jolink met zijn mannen terug met drie shows onder de naam: '49 joar Olderwets Høken'. De shows op donderdag 9 mei en zaterdag 11 mei zijn beide uitverkocht. De kaartverkoop voor het extra optreden op dinsdag 7 mei start vrijdag om 12.00 uur.

Na het afscheidsconcert van Normaal in 2015 traden de dialectrockers nog driemaal op in Lochem. In 2019, 2022 en 2023 stond de band tijdens Hemelvaart op het terrein van de tractorpulling. Duizenden bezoekers genoten ook dit jaar van het traditionele concert van Normaal.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....

Geld voor veilige oversteek 'bij de ijssalon' in Lochem

‘Wat een raar en gevaarlijk punt!’ Het is voor bijna elke automobilist die voor het eerst door Loche...

Backhuijs benoemd tot waarnemend burgemeester Lochem

Frans Backhuijs wordt de tijdelijke opvolger van Sebastiaan van ‘t Erve als burgervader van de gemee...

Koningsdag Doetinchem met optredens Normaal en Suzan en Freek

Het programma van Koningsdag in Doetinchem is woensdagmiddag in het Amphion Theater bekendgemaakt. S...

Normaal speelt weer op historische grond in Lochem

Ook dit jaar treedt de Achterhoekse rockband Normaal op in het Openluchttheater in Lochem. In 2024 k...