gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ex-Superboeren hopen op meer bij Heracles

d5a333dbf140d8ca8945fc3f347c7a9b.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een mooie stap, maar ik had er veel meer van gehoopt", vertelt Vincent Vermeij na afloop van de oefenwedstrijd van Heracles tegen De Graafschap. Net als verdediger Robin Pröpper tekende de blonde aanvaller afgelopen zomer een contract tot 2019 in Almelo. Een basisplek hebben beide heren echter nog niet. "Ik heb teveel tijd nodig gehad om te wennen", vertelt Vermeij. "Kunstgras, een nieuwe omgeving, verhuizen. Het heeft voor mij iets te lang geduurd. Vanaf hier moet ik de draad oppakken en laten zien dat ik minuten wil maken."

Ondanks een gebrek aan basisplaatsen, heeft Pröpper zeker geen spijt van zijn overstap. "Je blijft eredivisie voetballen, je ontwikkelt je hier. Ik denk dat iedere andere speler hiervoor zou kiezen." Vermeij moet voorlopig Samuel Armenteros voor zich dulden in de aanval. "Een beetje hetzelfde scenario als ik bij De Graafschap heb gehad", aldus Vermeij, die zich in Doetinchem ook terug moest vechten in de basis. "Ik had op meer speelminuten gehoopt, maar dit halve seizoen zat het er niet in."

Bikkelen na de winterstop

Robin Pröpper is duidelijk over zijn ambities voor het nieuwe jaar: "Hard blijven werken, veel trainen en de trainer overtuigen dat ik in de basis hoor", aldus de 23-jarige verdediger. "Ik heb voor de lange termijn getekend, dus als het dit jaar niet gebeurt, moet het volgend jaar gebeuren."

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.