Ulft, Nederland
Terug

Ex-Superboeren hopen op meer bij Heracles

d5a333dbf140d8ca8945fc3f347c7a9b.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een mooie stap, maar ik had er veel meer van gehoopt", vertelt Vincent Vermeij na afloop van de oefenwedstrijd van Heracles tegen De Graafschap. Net als verdediger Robin Pröpper tekende de blonde aanvaller afgelopen zomer een contract tot 2019 in Almelo. Een basisplek hebben beide heren echter nog niet. "Ik heb teveel tijd nodig gehad om te wennen", vertelt Vermeij. "Kunstgras, een nieuwe omgeving, verhuizen. Het heeft voor mij iets te lang geduurd. Vanaf hier moet ik de draad oppakken en laten zien dat ik minuten wil maken."

Ondanks een gebrek aan basisplaatsen, heeft Pröpper zeker geen spijt van zijn overstap. "Je blijft eredivisie voetballen, je ontwikkelt je hier. Ik denk dat iedere andere speler hiervoor zou kiezen." Vermeij moet voorlopig Samuel Armenteros voor zich dulden in de aanval. "Een beetje hetzelfde scenario als ik bij De Graafschap heb gehad", aldus Vermeij, die zich in Doetinchem ook terug moest vechten in de basis. "Ik had op meer speelminuten gehoopt, maar dit halve seizoen zat het er niet in."

Bikkelen na de winterstop

Robin Pröpper is duidelijk over zijn ambities voor het nieuwe jaar: "Hard blijven werken, veel trainen en de trainer overtuigen dat ik in de basis hoor", aldus de 23-jarige verdediger. "Ik heb voor de lange termijn getekend, dus als het dit jaar niet gebeurt, moet het volgend jaar gebeuren."

Foto: REGIO8

Lees ook

Jeroen Berends0.jpg

Doetinchemse CDA-lijsttrekker Berends naar Het Grote Gemeentedebat

Lijsttrekker van het CDA Doetinchem Jeroen Berends is uitgenodigd voor Het Grote Gemeentedebat. Tijdens het debat gaat hij met lijsttrekkers uit andere landelijke gemeenten, zoals Amsterdam, Den Haag en Utrecht, in gesprek over de toekomst van gemeenten en de rol van de lokale politiek. Het debat wordt georganiseerd door de commissie Democratie en Debat, samen met Binnenlands Bestuur in Nieuwspoort Den Haag.

WhatsApp Image 2026-02-28 at 07.53.37.jpeg

Dodelijk ongeval door botsing op A18 bij Doetinchem

Op de A18 bij Doetinchem is zaterdagochtend 28 februari een persoon om het leven gekomen bij een verkeersongeval. Dat gebeurde op de rijbaan vanuit Wehl richting Doetinchem, ter hoogte van een viaduct.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 16.38.57.jpeg

Kater bevrijd uit motor van auto in Doetinchem

Een kater heeft vrijdagmiddag vastgezeten onder de motorkap van een geparkeerde auto aan de Gasthuisstraat in Doetinchem. Het dier was tijdens een wandeling ontsnapt uit zijn tuigje en kroop het motorcompartiment in.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 22.41.54.jpeg

De Graafschap in Maastricht niet voorbij MVV

De Graafschap is er in Zuid-Limburg niet in geslaagd om laagvlieger MVV over de knie te leggen. Het werd in De Geusselt in Maastricht 3-3. Omdat de achtervolgers ook punten lieten liggen, blijven de Superboeren nog wel op de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie staan.

AFL3 Bibi Ricardo0.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken aan carrière

In de serie ‘De Platte Droom’ van REGIO8 en jongerenplatform Kalm An, volgen we jonge Achterhoekers met een duidelijk doel voor ogen, en hoe ze dit willen bereiken. In de derde en laatste aflevering volgen we Levi Lenting uit Didam en Bibi van Engen uit Doetinchem. Deze jongeren hebben beide de droom om stappen te zetten in hun carrière en werken hier hard voor.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 15.37.01.jpeg

Van Pallandtbad Varsseveld weer open: ‘Negen weken verbouwen werd negen maanden’

Het Varsseveldse Van Pallandtbad is na maanden verbouwen weer open. De oorspronkelijke planning was om de klus in negen weken te klaren, dit werden uiteindelijk negen maanden. Van failliete aannemer tot lekke vloer, Optisport heeft bergen werk verzet om het zwembad weer te kunnen openen.