Ulft, Netherlands

Esselink (21) verlengt bij PAEEK op Cyprus

Bert Esselink uit 's-Heerenberg speelt ook volgend jaar voor het Cypriotische PAEEK. De 21-jarige verdediger werd afgelopen jaar kampioen met de club en promoveerde naar het hoogste niveau van Cyprus.
Regio8 | 29 juni 2021 11:43 | Aangepast op 29 juni 2021 11:43
De door De Graafschap opgeleide verdediger verlengt zijn contract met een jaar. Voor Esselink gaat het volgende seizoen zijn tweede op Cyprus worden. Afgelopen jaar was de oud-Superboer succesvol met zijn club en werd, samen met Doetinchemmer Mathijs van Nispen, kampioen van het tweede niveau op het Mediterraanse eiland. Ook individueel beleefde Esselink een goed seizoen. Hij speelde zich in het elftal van het jaar van de competitie.

Eerder gaf de 's-Heerenberger al aan graag op het Zuid-Europese eiland te willen blijven: "Ik heb het gewoon erg naar mijn zin en ik sta overal voor open." De 21-jarige verdediger was het afgelopen seizoen een onbetwiste basisspeler bij PAEEK.

Foto: Bert Esselink (archief)

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...