Ulft, Netherlands

Escaperoom Doetinchem verward met Escape

Escaperoom Doetinchem ontvangt boze reacties naar aanleiding van de uitzending van het programma Undercover in Nederland van zondag. In het programma worden misstanden bij privéclub Escape aan de kaak gesteld.
Regio8 | 11 november 2019 17:12 | Aangepast op 11 november 2019 17:12
"Escaperoom Doetinchem betreurt de berichten naar voren zijn gekomen over de Escape in Doetinchem", laat eigenaar Ferdy Wissing weten. "Vanmorgen troffen wij enkele boze berichten op onze socials en in de chat van Facebook van mensen die hetzelfde denken over de situatie." De personen die deze berichten sturen halen echter de privéclub en de escape room door elkaar. Het is voor de eigenaar een lastige situatie. "Het is aan de ene kant lachwekkend en aan de andere kant behoorlijk schrijnend dat dit gebeurt", aldus Wissing. "Wij hebben geen enkele connectie met de Escape."

Hij hoopt dat mensen zichzelf beter laten informeren en hun pijlen niet meer op de escape room richten. "Via deze weg hopen wij dan ook dat mensen wat meer geïnformeerd worden en hun boosheid en frustratie bij de juiste personen zullen neerleggen", aldus Wissing. De eigenaar laat met een knipoog aan iedereen weten dat er bij de escape room enkel plek is voor escaperooms, bowlen en lasergamen. "Wij nodigen natuurlijk een ieder uit om dit zelf te ervaren."

Foto: Escaperoom Doetinchem

Lees ook

Agrarische ondernemers in Lengel uiten zorgen over woningbouw Lakermaat en verkeersveiligheid

Agrarische ondernemers aan de Korenhorsterweg in Lengel hebben woensdag tegenover raadsleden van Mon...

Samenwerking omgevingsdiensten leidt tot nieuwe regionale organisatie

De Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) en Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) gaan samen verder als één o...

Paard overleden bij ongeluk met busje en paardentrailer op A18 bij Didam

Een busje dat woensdagmiddag over de A18 reed in de richting van Doetinchem, is achterop een paarden...

Kasteel Huis Bergh ondergaat grondige renovatie en herinrichting

Kasteel Huis Bergh staat al een tijdje in de steigers, en dat is niet zomaar. De inzakking van de fu...

Ulftenaar Koen Bouwman niet naar WK wegwielrennen in Rwanda

Koen Bouwman (31) uit Ulft doet niet mee aan het wereldkampioenschap wegwielrennen. Gezondheidsprobl...

Autobrand in Doetinchem: politie onderzoekt mogelijke brandstichting

Een auto is in de nacht van dinsdag op woensdag in brand gevlogen aan de Rooseveltstraat in Doetinch...