gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ervaren Stef Nijland strijdt om fit te worden

4d37a35353e716327928d946d4d2bd43.jpg
Redactie REGIO8 |

''Ik ben wezen kijken op De Vijverberg en raakte daar wel van onder de indruk. Uiteindelijk kwam er promotie bij en kon ik met deze club de Eredivisie in... toen was het uitgemaakte zaak'', stelt Stef Nijland over zijn overstap naar De Graafschap. ''Het plezier is er nog heel erg en de motivatie ook om er wat moois van te maken, dus wat dat betreft ben ik met de goede bedoelingen deze kant op gekomen.''

De blessuregevoelige Nijland komt terug van een liesblessure en heeft nog werk te verzetten om wedstrijdfit te worden. ''Met de lies gaat het eigenlijk heel goed, ik heb er nagenoeg geen reacties meer op in zware trainingen. Dus in dat opzicht ben ik op dit moment nu waar ik gehoopt had en wil ik de komende vier weken gebruiken om wedstrijd fit te worden.''

Foto: De Graafschap

Lees ook

c0a46431-2fd4-4d84-ab2c-1cd3bf2f74ba.jpg

Vier personen met de schrik vrij na eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Vier personen zijn maandagavond met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval in het Winterswijkse buurtschap Corle. Alleen de bestuurder raakte lichtgewond.

c948a1aee84f33ad7f9fc09431c80afa.jpg

Doetinchemse burgemeester heeft smaak te pakken: Boumans ook verkenner in Haaksbergen

Waar hij eerder nog had voorgenomen geen rol te spelen bij coalitievorming in gemeenten, heeft burgemeester Mark Boumans nu een eervolle taak bij een tweede gemeente geaccepteerd. Naast zijn inzet als verkenner in Coevorden, gaat hij ook aan de slag in Haaksbergen.

Vulcanus foto GLD.jpg

Hoop en verdriet tijdens bewonersbijeenkomst over toekomst Vulcanus

Eerst was er Vulcanus, toen kwam Langerak. IJzergieterij Vulcanus opende 132 jaar geleden haar deuren en beleefde in de jaren '60 haar hoogtepunt. Daarna daalden de inkomsten en daarmee het aantal werknemers gestaag. Sinds begin deze eeuw viel de fabriek al een aantal keer (bijna) om en strengere milieueisen lijken Vulcanus opnieuw de das om te doen. Daarom zijn er nu plannen voor een nieuwe woonwijk. Tenzij zich voor aankomende woensdag een nieuwe eigenaar meldt.

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 16.35.16.jpeg

Shovel vliegt in brand bij boerderij in Doetinchem

Een shovel is maandagmiddag op de Kommendijk in Doetinchem in brand gevlogen tijdens werkzaamheden. Het is nog niet bekend hoe de brand exact heeft kunnen ontstaan.

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.